A4 TECH XL-750BH Detaylı İnceleme

Merhaba özellik olarak 4d Wheel yazıyor ama scroll sağa yatmıyor sadece sola mı yatıyor acaba? Kullananlara sorayım dedim. İnternetten alıp bir tanesine baktım bana gelen sağa yatmıyordu sadece sola yatıyordu? İade ittim bana gelen mi bozuktu yoksa 4d'den kasıt yukarı, aşağı, sol, orta mı acaba diye emin olayım dedim?

@weld-baby-7826
4D Wheel olayı mouse scrolluna bastığın zaman aşağı yukarı hareket edebilmenin yanında sağa sola da hareket etmeni sağlayan bir özelliktir.
Yani normal bir mouse ile scroll'a basınca yukarı-aşağı gidebilirken, bu farede sağa-sola da gidebiliyoruz..

İnceleme için teşekkürler, aynı ürünü 1 senedir kullanıyorum. Yeni farelere taş çıkartır. Makro özelliği vs. aldığım fiyata gerçekten değdiğini her zaman hatırlatıyor. Elime tam oturuyor. Hayırlı olsun

Uzun seneler kullandım ben de bu fareyi. Skatezlerinde hiçbir aşınma olmadı. Temizlik için kullandığım bez ıslaktı ve birkaç kez temizlik yaptığımda üstündeki çıkartma az da olsa soyuldu. Bu tamamiyle benim hatam tabii ki. Biraz daha dikkatli olsam soyulacağını sanmıyorum. Kısaca eli çok terleyen biriyseniz zaman içinde soyulması muhtemeldir. Bu kadar çok takılmamak lazım. Macro yazılımı fena değil iş görüyor oyunlarda fakat daha iyi macro yazılımı olaran fareler de yok değil. Bu fiyata göre F/P sayılabilir.

Mükemmel bir mouse. Hayırlı olsun. 1.5 senedir kullanıyorum halen daha aynı performansı alıyorum ve herhangi bir aşınma falan olmadı bende.

Yani bu farenin tekeri sadece sola değil sağa sola gidiyor? Bana gelen fare arızalıydı o zaman

Merhaba, ben de aynı fareyi kullanıyorum fakat skatezlerim aşındı ve yedeklerini bulamıyorum.
Acaba elinde fazla bulunan bir yardımsever bana el uzatabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…