A4Tech Bloody B418 vs Frisby FK-G550QU

Mekanik klavye yazmışlar ama hangi switch olduğu belirtilmemiş. Mekanik hisli olabilir RGB olduğu için fiyat yükseltilmiştir. Senin tam olarak istediğin ne ? Görünüş mü yoksa işlevi mi ?

Mekanik klavye yazmışlar ama hangi switch olduğu belirtilmemiş. Mekanik hisli olabilir RGB olduğu için fiyat yükseltilmiştir. Senin tam olarak istediğin ne ? Görünüş mü yoksa işlevi mi ?
Öncelikle kusura bakma kardeşim konuda Türkçe karakter kullanmadığımdan 1 gün ban yedim cevap veremiyordum. konuya gelirsek klavye blue switch mekanik hisli değil gerçek mekanik klavye benim istediğim tabikide işlevi olcak görünüş çokta önemli değil oynayacağım oyun LoL cs go falan

yokmu bi önerin alıcam karar veremiyorum bi yardımcı olsan hangisi işimi görür pek anlamamda klavye işinden

Oynayacağın oyunlar CS:GO ve LoL. Bu oyunlarda alacağın en düşük ping 45-50 ms. O yüzden kullandığın klavyedeki o milisaniyelik farklar bu ping değerinde bir işe yaramayacaktır. İyi hoş sen illa ki mekanik klavyem olsun diyorsan;
Motospeed CK104 RGB Blue Switch f/p ürünüdür.
Buda en ucuz mekanik klavye sanırım. Metoo Edition

Oynayacağın oyunlar CS:GO ve LoL. Bu oyunlarda alacağın en düşük ping 45-50 ms. O yüzden kullandığın klavyedeki o milisaniyelik farklar bu ping değerinde bir işe yaramayacaktır. İyi hoş sen illa ki mekanik klavyem olsun diyorsan;
Motospeed CK104 RGB Blue Switch f/p ürünüdür.
Buda en ucuz mekanik klavye sanırım. Metoo Edition
Ck104 Türkiye'de yok diye biliyorum aliexpress den sipariş edilmesi gerek ordada klavyede türkçe karakterler yok diye biliyorum doğrumudur

Türkçe karakter varmı peki klavyede bilgin varmı?

Yaptığım araştırmaya göre türkçe dil desteği yok klavyede bu sorun çıkartması yazı yazınca falan
Ben kullanıyorum türkçe klavye değil. İ ye basacağım zaman virgüle basıyorum o kadar. El alışkanlığı.

Ben kullanıyorum türkçe klavye değil. İ ye basacağım zaman virgüle basıyorum o kadar. El alışkanlığı.
Sen Öneriyormusun klavyeyi kullanımı görünümü falan olsun çok iyi klavyeye benziyor keşke tr de satan bir yer olsa bidaha bonggood dan gelmesini kim bekliyecek yokmu daha kısa sürede elime ulaştıracak bir yer bildiğin

Sen Öneriyormusun klavyeyi kullanımı görünümü falan olsun çok iyi klavyeye benziyor keşke tr de satan bir yer olsa bidaha bonggood dan gelmesini kim bekliyecek yokmu daha kısa sürede elime ulaştıracak bir yer bildiğin
N11 Motospeed ürünleri satıyordu belki vardır.
Şimdi baktım Ck108 var ama o da biraz pahalı yinede sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı