Satılık A4Tech X7 G800V Klavye / Logitech G300 Mouse / SteelSeries CoD:BO II Mouse Pad

ladybringtheak

Hectopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı günler.
A4Tech X7 G800V Klavye
Logitech G300 Mouse
SteelSeries Call of Duty: Black Ops II Mouse Pad 30x26

X7 Klavye VatanBilgisayar.com'da 94TL, bkz: A4 TECH X7-G800V KABLOLU GAMER KLAVYE USB
G300 Mouse VatanBilgisayar.com'da 105TL, bkz: LOGITECH G300s GAMING MOUSE

Mouse Pad 30TL civarına almıştım. Görüntüsü tozlu olabilir. Tozlanabilir, doğrudur. Fakat mouse yanında hediye olarak göndereceğim Mouse Pad'i.

Gelgelelim asıl satın alınan fiyatlara.
Mouse Pad'i aldığım fiyatı zaten belirtmiştim ve hediye olarak vereceğimi söylemiştim.
X7 Klavye, 50TL idi. İndirimden almıştım sanırım. Mouse ise aldığım zaman 70TL idi. O sebepten 2. el oluşunuda 70TL üzerinden hesaba katacağım.
Linkteki foto. ve benim koyduğum foto. arasındaki farkı mouse arkasında bulunan Logitech logosundan ayırt edebilirsiniz.

Fotoğraflar;
rsz_20150819_154012.jpg
rsz_20150819_154357.jpg

Alış fiyatıma göre ikisinin toplamı 120TL etmektedir. Fakat ikinci el oluşları ve uzun süre kullanılmış olmaları sebebi ile fiyatı yarıya indirip 60TL'den vereceğim. Daha fazla eder diyenler olursa lütfen uyarırsa iyi olur, teşekkür ederim şimdiden. Tüm forum üyelerine alışlarında hayırlar satışlarında bereket diliyorum.

Özür diliyorum belirttiğiniz gibi yanlış anlamışım. Ben mouse+ mousepad için 60TL istediğiniz kanısı ile yaklaştım ilana. Fiyatınız cidden çok cazip, tekrardan iyi satışlar dilerim.

İletişim numarası alabilirmiyim? Whatsappınız varsa daha iyi olur bende paket yok.

Geri
Yukarı