A5 2017 Android 6.0 ROM Nasıl Yüklenir?

Akdoan

Decapat
A5 2017 telefonumu 8 ROM'u yukledim sonra bir ara 7'ye dondum. Simdi Odin'den ayni 7 dosyasini yuklesem bile starta bastigim anda fail veriyor. 6'yi nasil yuklerim? Bu arada en az 10 tane ROM denedim hepsinde fail verdi.

A5 2017 telefonumu 8 ROM'u yukledim sonra bir ara 7'ye dondum. Simdi Odin'den ayni 7 dosyasini yuklesem bile starta bastigim anda fail veriyor. 6'yi nasil yuklerim? Bu arada en az 10 tane ROM denedim hepsinde fail verdi.

Bootloader kilidi gelmiş olabilir. Sanırım çok geç. Samsung eski sürümler için bootloaderini kilitliyor ki insanlar geçiş yapamasın.

Önerim şudur ki sammobile dışı rom deneme sakın. Samsung gruplarında gördüm downgrade için yanlışlıkla knox sayacını arttırmış.

ya tam anlamadım ios değilki bu ben note 2 note 3 de rahat rahat romumu yüklüyodum android yani illa vardır bi çözümü yokmu ?

Bende note 4 var mesela örnek vereyim. 5.1.1 güncellemesi gelince 5.0.1 ve 4.4.4 sürümüne downgrade edemiyorum. Çünkü Cihaz açılırken yazan yazı A5 2017 Yani senin bootloaderin. Güncellemede güncellenince yeni nesil oluyor. Marshmallow da eski nesil olunca birbirleri ile uyuşmuyor bu durumda fail alman çok normal. Ama garanti bitsin twrp ile flashlayabilirsin. Note 2 ve Note 3 sistemleri çok eski. Samsung politikayı çokttaaan değiştirdi. Knox sayacı bu durumda önemli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı