Rehber A52 & A52s rootsuz GCAM kurma

Bu rehberde A52 & A52s rootsuz GCAM kurulumunu anlatacağım.
Paylaşmış olduğum linkten GCAM APK'sını indirin. 6 farklı sürüm içerisinden işaretlediğim iki tanesini kullanabilirsiniz (ruler ve scan3D). Diğer sürümler çalışmayacaktır. (tüm linkler sayfanın altında)

gcamlink.PNG

İndirme işlemi bittikten sonra kurulumu tamamlayın. Kurulum bittikten sonra kamera donacaktır. Bu normal bir durum çünkü Config dosyasını henüz eklemedik.
Paylaşmış olduğum linkten Config dosyasını indirin. İndirdikten sonra üst taraftaki menüden ayarlara girin. (uygulama ekranının üstündeki ok işaretine tıklatın.

ayarlargiris.jpg

Ayarlar menüsünde configs-load-download yolunu izleyin ve indirmiş olduğunuz Config dosyasını seçin.

ayarlarekranı.jpg

loadsaveekranı.jpg

loadekran.jpg

Bu aşamadan sonra A52 kullanıcıları sorunsuz bir şekilde GCAM kullanabilir. A52s için ekstra bir işlem yapmak gerekiyor.
Config dosyasını ekledikten sonra ayarlara tekrar girip modules menüsünü açın.

ayarlarekranı.jpg

5 farklı modül göreceksiniz. Her bir modülün içine girip aşağı kaydırıp" additionally" sekmesinin altında "session of photo modes" ayarının içindeki değerlerin hepsini 61444 olacak şekilde değiştirin. (photo-portrait-night sight)

session.jpg

moduller.jpg

modlar.jpg

girilecekdeger.jpg

Bütün işlemleri tamamladıysanız artık GCAM kullanmaya başlayabilirsiniz.

GCAM linki:
Config linki:

GCAM nedir ve bana ne gibi bir yararı olur hocam? A52 kullanıyorum.

Son düzenleme:
Kimsenin indirmesini tavsiye etmiyorum. İndirdikten sonra telefona saçma sapan SMS mesajları gelmeye başladı. Evet güzel çekiyor fakat değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı