A52 vs Mi 11 Lite

Bu iki cihaz arasında kaldım, A52 konusunda endişem var kasa esneme sorunu var sanırım. Mi 11 Lite almak istiyorum ama A52 daha mı iyi bilmiyorum. @Elan Morin Tedronai @HaWlI KuLlANIcI

Hocam A52 daha iyi genel olarak, kasa esneme sorunu artık çok fazla yaşanmıyor ve eğer ki Hepsiburada gibi yerlerden alırsanız keyfi olarak bile iade yapabilirsiniz zaten.

Bu iki cihaz arasında kaldım, A52 konusunda endişem var kasa esneme sorunu var sanırım. Mi 11 Lite almak istiyorum ama A52 daha mı iyi bilmiyorum. @Elan Morin Tedronai @HaWlI KuLlANIcI

Hocam kasa sorunu yeni parti cihazlarda yaşanmıyor.
Hawlı hocamında dediği gibi Hepsiburada gibi siteler keyfi iade hakkı bile sunuyor.

Kamera olarak A52 daha iyi, yazılım olarak çok daha iyi.

Arka kasa çok kalitesiz diye duydum. Alanlardan biri 1000 TL’lik telefon hissiyatı veriyor dedi. Mi 11 Lite’nin eksisi ne A52‘ye göre?
Hocam kasa sorunu yeni parti cihazlarda yaşanmıyor.
Hawlı hocamında dediği gibi Hepsiburada gibi siteler keyfi iade hakkı bile sunuyor.

Kamera olarak A52 daha iyi, yazılım olarak çok daha iyi.
Oyun ve gündelik performansları nasıl?

Arka kasa çok kalitesiz diye duydum. Alanlardan biri 1000 TL'lik telefon hissiyatı veriyor dedi. Mi 11 Lite'nin eksisi ne A52‘ye göre?

İki alandada gayet iyi telefonlar.
A52 abarttıkları kadar kalitesiz değil, mi 11 Lite ekran ve tasarım olarak bu bütçedeki çoğu cihazdan daha güzel ama.

Eksi yönü yazılımı ve kamerası.

İki alandada gayet iyi telefonlar.
A52 abarttıkları kadar kalitesiz değil, mi 11 Lite ekran ve tasarım olarak bu bütçedeki çoğu cihazdan daha güzel ama.

Eksi yönü yazılımı ve kamerası.
Kamera çok önemli değilde yazılım kötü olması ne gibi sıkıntı çıkarır?
Mi 11 lite bana hoş geldi tasarımı olsun ekranı olsun…

Arka kasa çok kalitesiz diye duydum. Alanlardan biri 1000 TL'lik telefon hissiyatı veriyor dedi. Mi 11 Lite'nin eksisi ne A52‘ye göre?

Oyun alanında benzer performans verirler.
Gündelik performans olarak da böyle.

Aslında Custom ROM atarım derseniz mi 11 Lite'da alabilirsiniz.
A52'nin en üstün olduğu yazılım ve güncelleme desteğini saymayız o zaman.
A52 ama kamera, su ve toza karşı koruma olarak hala önde olur.
Mi 11 Lite ise renk sayısı (ekran için) ve malzeme kalitesi olarak daha iyi olur.

Geri
Yukarı