A52 vs Note 10 Pro

Bütçe
En fazla 4000 TL
Hocam, tavsiyeler dogrultusunda A52 almistim ve cok memnunum. Sadece forumun her yerinde A52'nin kamerasi daha iyi denilirken DXOMARK testinde Note 10 Pro'nun kamerasinin daha cok puan almasi biraz canimi sikti, kamera olarak da isimi goruyor en azindan. Samsung'un arayuzunu cok begendim, sirf Samsung yazilimi icin Xiaomi'deki bazi artilardan vazgectigim icin pisman degilim. Tesekkurler.
Güle güle kullanın. Proximity sensor sorunları sebebiyle Xiaomi çözüm getirmediği müddetçe bu marka telefonu almadığınız iyi olmuş.

Hocam, tavsiyeler dogrultusunda A52 almistim ve cok memnunum. Sadece forumun her yerinde A52'nin kamerasi daha iyi denilirken dxomark testinde Note 10 Pro'nun kamerasinin daha cok puan almasi biraz canimi sikti, kamera olarak da isimi goruyor en azindan. Samsung'un arayuzunu cok begendim, sirf Samsung yazilimi için Xiaomi'deki bazi artilardan vazgectigim için pişman degilim. Teşekkürler.

Ben olsam Dxomark'a pek güvenmem zamanında OnePlus hile yaptı diyorlardı.

Arkadaşlar ben de sonuçta A52 aldım ama bu yan çerçevede esneme ve ses sorunu ortaya çıktı. Telefonu servise gönderdim yanıt bekliyorum ama değişim yapılacağından pek bir umudum yok. Bu sorunu her A52 kullanıcısı yaşamıyor sanırım ama bende çıktı ve çok rahatsız oldum elbet bu sorundan rahatsız olmayan farketmeyen vardır ama ben biraz takıntılı bir insan olduğumdan üzüldüm açıkçası. Sorunun video linkini de bırakayım almak isteyenler için bilgi olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ben de sonuçta A52 aldım ama bu yan çerçevede esneme ve ses sorunu ortaya çıktı. Telefonu servise gönderdim yanıt bekliyorum ama değişim yapılacağından pek bir umudum yok. Bu sorunu her A52 kullanıcısı yaşamıyor sanırım ama bende çıktı ve çok rahatsız oldum elbet bu sorundan rahatsız olmayan fark etmeyen vardır ama ben biraz takıntılı bir insan olduğumdan üzüldüm açıkçası. Sorunun video linkini de bırakayım almak isteyenler için bilgi olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu problemi yaşayan çok var sanırım burada bizimkiler yapıyor montajını onu da yüzlerine bulaştırmışlar. Emin değilim ama öyle tahmin ediyorum. Note 10 Pro düşünüyorum bende bakacağız. Kısmet birazda bu işler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha bu arada Samsung yetkili servise gönderdim telefonu ve yenisiyle değişim yaptılar. Yeni gelen telefonda esneme sorunu yok o açıdan mutlu etti bilginiz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha bu arada Samsung yetkili servise gönderdim telefonu ve yenisiyle değişim yaptılar. Yeni gelen telefonda esneme sorunu yok o açıdan mutlu etti bilginiz olsun.
Sevindim dostum, yeni alınan telefonun bu şekilde çıkması üzücü. Bende sipariş verdim bekliyorum. Sizinki hangi üretimdi acaba, oradan kronik sorunları belki tespit edebiliriz. Gerçi montajdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı