A52s 5G'yi interneten aldığım için korkuyorum

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce internetten telefon aldım ama annem ve babam ha bire kızıp duruyor nedeni ise bir sefer internetten teşhir telefon almıştık. Onunda IMEI'si çalındı benim de. Korkutuyorlar şu anda, ne yapacağımı bilmiyorum. Vallahi şimdi siparişi iptal edeceğim.
Aldığım satıcı cemre iletişim hizmetleri, satıcı puanı 9,9. inşallah bir şey olmaz, 3 güne kadar gelecek. Biraz moral verin hocalarım.

@BERWAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağzın ile moral isteyeceğine siparişini iptal etsene madem bu kadar korkuyorsun. Insanin korktuğu şey başına gelirmiş. Sitenin 0.1 eksik puanli kismi senin şansina...

Hepsiburada'dan 3 tane telefon aldım mesela geçtigimiz 2 sene içinde. Gayet sağlam geldi hepsi. 3'ü de Samsung Türkiye garantiliydi. Hala bir sıkıntı yok.

Büyük ihtimalle sıkıntı olmaz ama korkup iptal ederseniz Amazon'dan Amazon'un satıcı olduğu bir telefonu alırsanız sıkıntı çıkmaz. Bazen büyük indirimler de oluyor.

Arkadaşlar az önce internetten telefon aldım ama annem ve babam ha bire kızıp duruyor nedeni ise bir sefer internetten teşhir telefon almıştık. Onunda IMEI'si çalındı benim de. Korkutuyorlar şu anda, ne yapacağımı bilmiyorum. Vallahi şimdi siparişi iptal edeceğim.
Aldığım satıcı cemre iletişim hizmetleri, satıcı puanı 9,9. inşallah bir şey olmaz, 3 güne kadar gelecek. Biraz moral verin hocalarım.

@BERWAR
Sadece satıcı puanına bakmak yerine mağaza yorum sayısı ve ürün yorumlarına bakabilirsin. Ben şahsen internet üzerinden 20K civarı alışveriş yaptım daha problem yaşamadım çok şükür. Elektronik ürünlerde Amazon ve Hepsiburada'nın kendi ürünleri varsa fiyat farkı dahi olsa onu tercih et.

Cemre iletişim diye bir satıcıdan aldım hocalarım ürünle ilgili 500 yorum var ve sadece 2 tane olumsuz var oda bataryadan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı