A52s vs A52 vs A33

Bütçe
7500

OxGyEn

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım sipariş edeceğim 3Ü arasından hangisini önerirsiniz?
Beklentilerim: Kamerayı hiç kullanmam sadece performanslı olsun yeter özellikle oyunlarda bataryası da iyi olursa tadından yenmez.

Not: Mod arkadaş banlarsan canın sağ olsun.
Hocalarım, ben babamın 10 yıllık telefoncusundan A52s için fiyat sordum da 7700 TL dedi. KVK garantili bu KVK ne oluyor merak ettim açıkçası çünkü nette 6700 TL olan cihazın fiyatı bin TL artıyor.

@BERWAR

Üç model arasından A52s daha iyi bir model. KVK olayına takılmayın, internetten sipariş vermeniz daha mantıklı. İnternette genel olarak Samsung garantili ürünleri satıyorlar.

Üç model arasından A52s daha iyi bir model. KVK olayına takılmayın, internetten sipariş vermeniz daha mantıklı. İnternette genel olarak Samsung garantili ürünleri satıyorlar.

Ama babam almakta ısrarlı KVK olanı ne yapmamı önerirsiniz? Bir de dediğiniz model PUBG da 2-3 ay sonra kasma ısınma yapar mı?

@189454

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performans olarak A33 daha mantıklı. A52s donanım ve performans olarak aralarında en iyisi. Kamera olarak da en iyisi A33.

A52s ve A52 benzer kamera donanıma sahip.

KVK da bir teknik servistir ama Samsung Türkiye servisi kadar iyi değil. Samsung modelleri bir aralar KVK garantisi altında satılıyordu. Uzun süredir Samsung Türkiye kendi servisi mevcut.

Geri
Yukarı