A54 almak A34 ile arasındaki fiyat farkına değer mi?

Tamamdır o zaman seçimimi bütçeye göre A34 ile GT2 arasında yapacağım.
GT2 alacaksan kamera uygulaması yüklemen gerekecek, bu eleştirim harici kamera test videolarına da bakabilirsin.
Hocam konuyla alakasız biraz ama son zamanlarda çoğu kişi Samsung, Xiaomi vs daha önermiyor Realme Honor POCO gibi markalar öneriyorlar bu cihazların kullanım ömürleri, kaliteleri gerçekten iyi mi markaları çok nadir duyduğumdan diyorum çok anlamam telefondan da.
Xiaomi artık fiyat performans dengesini kaybetti, yeni Redmi cihazlarının fiyatı ve Hyper OS güncellemesi de olumsuz yorumlara sahipti.
Ayrıca yine belirli cihazlarında donanım problemi vardı.

Poco markası Xiaomi'ye ait. Performans odaklı cihazlar sunuyorlar, tercih edilebilir. Çin'de K serisi ile satılıyor ama Poco adı ile yeniden adlandırılarak satışa çıkıyor globalde.

Realme, Oneplus, Vivo, IQOO, Oppo gibi markalar BBK elektronik çatısı altında toplanıyor, uygun fiyatlarına karşılık sundukları donanım sebebi ile tercih ediliyorlar veya tercih listesine ekleniyorlar diyelim.

Distrübtör sorunu sebebi ile bu markalara yabancı kaldık, olay ondan ibaret.

Oneplus dâhâ geçen sene girdi yerel piyasaya, distrübtör birkaç cihaz getirdi. Bu sene ise Oneplus 12 serisini bekliyoruz, muhtemelen 600 dolarlık cihaz kazık fiyatla gelecek.

A54'e karar vermiştim güncel olarak fiyatı 15 bin civarında, A34 iste 11-12 civarlarında ki Samsung'un sitesinde yarın indirime girecek yanlış anlamadıysam. Peki bu fiyat farkına değer mi A54'ü almaya yoksa A34 alıp geçeyim mi? Oyun oynayan biri değilim, günlük kullanım için alacağım. Oyun oynarsam da basit oyunlar olur diye düşünüyorum.

A34 almayı düşünüyorum nerede indirime girecek hocam bilgi verebilir misiniz nerede gördünüz?

A54'e karar vermiştim güncel olarak fiyatı 15 bin civarında, A34 iste 11-12 civarlarında ki Samsung'un sitesinde yarın indirime girecek yanlış anlamadıysam. Peki bu fiyat farkına değer mi A54'ü almaya yoksa A34 alıp geçeyim mi? Oyun oynayan biri değilim, günlük kullanım için alacağım. Oyun oynarsam da basit oyunlar olur diye düşünüyorum.
Samsung Shop'ta şu an A54 128GB 18499₺, 256GB modeli 19999₺. İndirime girse bile 15-16K altında olmaz. O fiyatlara çıkılabiliyorsa GT 2 daha mantıklı bir cihaz. Çıkılamıyorsa A34 alınabilir. Ayrıca bu indirim muhabbeti nereden çıktı, aslı astarı nedir onu anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı