A54 almak A34 ile arasındaki fiyat farkına değer mi?

Yani bende önceden bir konu açmıştım POCO X6 Pro önermişlerdi ama ne kadar iyidir bilmiyorum YouTube'dan karşılaştırma videoları vs izle batarya ekran süresi onlarada bak.
Hocam çok sağolun ama malesef bütçemi aşmakta, 20 civarlarında.
A34 de iyidir hocam.
Teşekkürler.
Normal kullanıcı isen yeterli olur.

Pahalı ve o bütçede tercih edilebilecek farklı cihazlar var.
Şahsen A54 yerine GT2 bakarım, bütçe oynarsa Honor 90 bakarım.
Tamamdır o zaman seçimimi bütçeye göre A34 ile GT2 arasında yapacağım.
aralarındaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. 5 bin TL ekstraya öyle ahım şahım şeyler vaadetmiyor aksine a34 yarışıyor a54 ile. Yurtdışı almayı düşürseniz 12-13k bandında poco x6 pro sıfır alabilirsiniz şehrinizdeki telefoncularda varsa. düşük bütçede yurtdışı öneriyorum.
Hocam çok teşekkürler tavsiyeniz için ama pek yurt dışı olayına bulaşmak istemiyorum, kaçak IMEI durumlarından vb. dolayı. A54'ü direkt siliyorum o zaman.

Normal kullanıcı isen yeterli olur.

Pahalı ve o bütçede tercih edilebilecek farklı cihazlar var.
Şahsen A54 yerine GT2 bakarım, bütçe oynarsa Honor 90 bakarım.

Hocam konuyla alakasız biraz ama son zamanlarda çoğu kişi Samsung, Xiaomi vs daha önermiyor Realme Honor POCO gibi markalar öneriyorlar bu cihazların kullanım ömürleri, kaliteleri gerçekten iyi mi markaları çok nadir duyduğumdan diyorum çok anlamam telefondan da.

Hocam konuyla alakasız biraz ama son zamanlarda çoğu kişi Samsung, Xiaomi vs daha önermiyor Realme Honor POCO gibi markalar öneriyorlar bu cihazların kullanım ömürleri, kaliteleri gerçekten iyi mi markaları çok nadir duyduğumdan diyorum çok anlamam telefondan da.
Ben de fark ettim onu, özellikle samsung A34 dışında önermiyor kimse S serisi değilse. A54 güzeldir diye düşünmüştüm ben de.

Yani bende önceden bir konu açmıştım POCO X6 Pro önermişlerdi ama ne kadar iyidir bilmiyorum YouTube'dan karşılaştırma videoları vs izle batarya ekran süresi onlarada bak.
elimde note 11 pro yurtdışı var hocam. bu cihaz bile oyun oynamadığım sürece 1 günü çıkarıyor. poco x6 pro'da biraz daha iyi deneyim sunacaktır.
Hocam çok sağolun ama malesef bütçemi aşmakta, 20 civarlarında.

Teşekkürler.

Tamamdır o zaman seçimimi bütçeye göre A34 ile GT2 arasında yapacağım.

Hocam çok teşekkürler tavsiyeniz için ama pek yurt dışı olayına bulaşmak istemiyorum, kaçak IMEI durumlarından vb. dolayı. A54'ü direkt siliyorum o zaman.
A34 alınır hocam o halde. Ama yurtdışı ekstra olarak hiçbir şey gerektirmiyor kaç kere kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Gözde çok büyütülecek bir şey olduğunu düşünmüyorum, kaçak IMEI'nin pek bir esprisi yok. Bir sefer atıyosunuz bir daha uğraşmıyosunuz IMEI ile. malum fiyatlardan samsung ve iphone dışında kaçak kullanmayan az kişi yok hocam. En az Samsung S23 alacak kadar bütçem olmasaydı alacağım her cihazı yurtdışı seçerdim ki sunduğu şeyler aynı fiyattaki yurtiçi cihazlara göre aşırı fark atıyor.

Elimde Note 11 Pro yurt dışı var hocam. Bu cihaz bile oyun oynamadığım sürece 1 günü çıkarıyor. POCO X6 Pro'da biraz daha iyi deneyim sunacaktır.

A34 alınır hocam o halde. Ama yurt dışı ekstra olarak hiçbir şey gerektirmiyor kaç kere kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Gözde çok büyütülecek bir şey olduğunu düşünmüyorum, kaçak IMEI'nin pek bir esprisi yok. Bir sefer atıyosunuz bir daha uğraşmıyosunuz IMEI ile. Malum fiyatlardan Samsung ve iPhone dışında kaçak kullanmayan az kişi yok hocam. En az Samsung S23 alacak kadar bütçem olmasaydı alacağım her cihazı yurt dışı seçerdim ki sunduğu şeyler aynı fiyattaki yurt içi cihazlara göre aşırı fark atıyor.

Yurt dışı cihazlarını nereden satın alıyorsunuz hocam bir sitesi var mı yoksa gidip de mi alıyorsunuz.

elimde note 11 pro yurtdışı var hocam. bu cihaz bile oyun oynamadığım sürece 1 günü çıkarıyor. poco x6 pro'da biraz daha iyi deneyim sunacaktır.

A34 alınır hocam o halde. Ama yurtdışı ekstra olarak hiçbir şey gerektirmiyor kaç kere kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Gözde çok büyütülecek bir şey olduğunu düşünmüyorum, kaçak IMEI'nin pek bir esprisi yok. Bir sefer atıyosunuz bir daha uğraşmıyosunuz IMEI ile. malum fiyatlardan samsung ve iphone dışında kaçak kullanmayan az kişi yok hocam. En az Samsung S23 alacak kadar bütçem olmasaydı alacağım her cihazı yurtdışı seçerdim ki sunduğu şeyler aynı fiyattaki yurtiçi cihazlara göre aşırı fark atıyor.
Hocam peki kim atıyor nasıl atılıyor, biraz bilgi verme şansınız var mıdır?

A54 iyi güzel cihazda sadece adı olduğu için gereksiz pahalı artı Exynos işlemci şüphe uyandırıyor. One UI'a ihtiyacınız yoksa arkadaşlarında dediği gibi SD 888'li Realme GT2 daha iyi.

Yurt dışı cihazlarını nereden satın alıyorsunuz hocam bir sitesi var mı yoksa gidip de mi alıyorsunuz.
Genelde şehir içindeki telefonculardan alıyorsunuz hocam. herşeyini beraberinde veriyorlar
Hocam peki kim atıyor nasıl atılıyor, biraz bilgi verme şansınız var mıdır?
aldığınız telefoncu IMEI'nin garantisini sağlıyor. IMEI ücreti de alabilir. (100 TL falan) Kendisi IMEI'yi atıyor ve cihazı sorunsuzca kullanıyorsunuz. Arkadaş çevrenizde mutlaka vardır kaçak telefon alan onlardan bilgi alabilirsiniz. Letgo'dan sahibinden'den şehrinizde olan sıfır telefon ilanlarına bakabilirsiniz genelde onlar da telefoncu oluyor yurtdışı telefon satıyorlar. Yada çarşıya geziye çıkın telefonculara sorun yurtdışı telefon bulursunuz illaki. Bazıları isteğe göre telefon getirtiyor mesela x6 pro ellerinde olmuyor ama sizin için getirtiyorlar bazen şehir dışından tedarik ediyorlar bazen de şehir içi bağlantılarından 5 dakikada getirtiyorlar. Anlattığım kadar uzun değil yurtıdışı satan telefoncu bulursanız gerisi kolay ki çarşıya çıkın 10 yerin 5'i 6'sı satış yapıyordur.

Geri
Yukarı