A6 6400K sistem yükseltme

DarbeciKedi

Hectopat
Daha fazla  
  • 2x4 yani 8 GB RAM var (F3-12800CL9D-8GBXL) DDR3-1600
  • AMD R7 250
  • AMD A6 6400K
  • PSU 450 W
  • F2A55M-HD2
Ben işlemcimin kötü performansı yüzünden yeni işlemci almak istiyorum fakat şu anki anakartıma takılacak en iyi işlemci bile kötü o yüzden yeni anakartı alacağım fakat yeni anakartıma PSU, RAM vs. uyar mı onu sormak istiyorum. Almak istediğim işlemci i3'ün en iyisi civarında bir işlemci. Varsa önerinizi (anakartı ve işlemci) verin lütfen, ben pek bir şey bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1151 soket işlemci alacaksan RAM'ler de değişmeli.

Zaten iki seçeneğiniz var, İNTEL ve AMD bu iki seçenek arasın da şu anda en mantıklı olanı intel.

AMD alacağım derseniz 860K haricinde hiç bir işlemci tavsiye etmem.

Bugün düşük bütçe ile alacak olsam kesinlikle G4400 alırdım.

Zaten iki seçeneğiniz var, İNTEL ve AMD bu iki seçenek arasın da şu anda en mantıklı olanı intel.

AMD alacağım derseniz 860K haricinde hiç bir işlemci tavsiye etmem.

Bugün düşük bütçe ile alacak olsam kesinlikle G4400 alırdım.

Yukarıda verdiğin parçaları satın alırsam ve takarsam çalışır değil mi ? daha önceden amd a10 7850k almıştım ve bilgisayarıma uymamıştı. PSU ve diğer parçalarda uyar değil mi ? bir de i3 değilde i5 önerebilir misiniz ve 8 gb RAM imkan varmışta almak için :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı