A6 6400K sisteme GTX 1050 alınmalı mı?

uzun

Kilopat
Yer
konya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar eski sistemime ekran GTX1050 kartı takmayı düşünüyorum. Yorumlarınızı alabilir miyim?
Sistemim;
  • AMD A6 6400K İşlemci
  • MSI A68HM-E33 V2 Anakart
  • GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 RAM

Almak istediğim kart
Herhangi bir problem yaşar mıyım? Fiyat olarak çok uygun benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerde işlemciyi değiştircekseniz alabilirsiniz. Çünkü darboğaz yapma ihtimali var.
Şu an ki maddi durumumda öyle bi şey düşünemiyorum ama neden olmasın belki başkabi sisteme geçerim GTX 1050 yi her halükarda bi yere uydururum. Ama şu anki durumumda GTX 1050 yi eklersem sadece cs:go ve call of serisini oynamayı düşünüyorum. Bu oyunlar için her hangi bi darboğaz olur mu ki ?

Şu an ki maddi durumumda öyle bi şey düşünemiyorum ama neden olmasın belki başkabi sisteme geçerim GTX 1050 yi her halükarda bi yere uydururum. Ama şu anki durumumda GTX 1050 yi eklersem sadece cs:go ve call of serisini oynamayı düşünüyorum. Bu oyunlar için her hangi bi darboğaz olur mu ki ?
Oyunları kasmadan oynarsın orada sıkıntı yok. Ama nolur 100 fps alcaksan 70 fps alırsın ileride işlemci değiştirirsin sorun çözülür. Darboğazı azaltmak için oyunun grafik kalitesini yükselterek azaltırsın ayrıca.

Oyunları kasmadan oynarsın orada sıkıntı yok. Ama nolur 100 fps alcaksan 70 fps alırsın ileride işlemci değiştirirsin sorun çözülür. Darboğazı azaltmak için oyunun grafik kalitesini yükselterek azaltırsın ayrıca.
Teşekkürler 1050 yi alacağım bi kaç güne.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı