A6 7310 Sistemi Oyun Performansı

Eagle

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rocket League, Rainbow Six Siege, Rust, The Forest, Arma 3, ARK: Survival Evolved, Fallout 4, COD WW2, COD MW, BLACK OPS 3, BATTLEFIELD 3,2,4 GTA V, Fortnite, MotoGP17 Just Cause 3, Watch Dogs serisi. Batman Arkam Knight ve Arkham City.
Arkadaşlar bunları CAN U RUN IT gibi sitelere yazdığımda farklı siteler farklı sonuç gösteriyor.
KALDIRIR MI.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop dostum, hakkındaki tüm bilgiler burada.
2. ekran kartı R5 M320 değil mi? Muhtemelen öyle aynı sistem bende de var. GTA5'de en düşük ayarlarda yanılmıyorsam 35 40 FPS alıyordu online de(3 4 ay önce oynamıştım en son). Fortnite'da en düşük ayarlarda 40 ila 45 FPS arası. Rocket League'de orta ayarlarda 40 FPS civarlarıydı. RUST'da 20 ile 25 arası bir FPS vardı. Son olarak da PUBG de en düşük ayarlarda ekran ölçeği 100 deyken 20 25 FPS fakat 4 kişilik takımlar halindeyken çatışmada 15 lere kadar düşüyor.

2. ekran kartı R5 M320 değil mi? Muhtemelen öyle aynı sistem bende de var. GTA5'de en düşük ayarlarda yanılmıyorsam 35 40 FPS alıyordu online de(3 4 ay önce oynamıştım en son). Fortnite'da en düşük ayarlarda 40 ila 45 FPS arası. Rocket League'de orta ayarlarda 40 FPS civarlarıydı. RUST'da 20 ile 25 arası bir FPS vardı. Son olarak da PUBG de en düşük ayarlarda ekran ölçeği 100 deyken 20 25 FPS fakat 4 kişilik takımlar halindeyken çatışmada 15 lere kadar düşüyor.
Bilgisayar asus ve X555YI mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı