Custom ROM A70 Custom ROM yüklemek mantıklı mı?

ddavyjones

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba Galaxy A70'e Custom ROM yüklemek mantıklı mı? Cihazı 1 aydır kullanıyorum henüz takıldığını görmedim. Android 13 destekleyen bir Custom ROM'un cihaza faydası olur mu? Olursa önerileriniz neler?

Merhaba Galaxy A70'e Custom ROM yüklemek mantıklı mı? Cihazı 1 aydır kullanıyorum henüz takıldığını görmedim. Android 13 destekleyen bir Custom ROM'un cihaza faydası olur mu? Olursa önerileriniz neler?
Garantisi varsa garantisi gidecek, Knox sayacı atacak, bundan dolayı custom romdan sonra stock rom kursanız bile Knox gerektiren uygulamaları kullanamayacaksınız (Samsung Pass vs.) Tercih sizin.
Ayrıca, Samsung telefonlarda custom romlarda VoLTE/VoWiFi çalışmıyor, düzeltilemiyor, bilginiz olsun. Bu da bir eksik.
Yerinizde olsam kurmazdım, garanti bittikten sonra OneUI'dan sıkılırsanız kurarsınız ama OneUI gayet iyi bi arayüz bana göre.

Kamerayı söküp attığınızı düşünün... (S9 Plus ile ROM tecrübem oldu)

Geri
Yukarı