A71 takırtı sesi geliyor

DARKNIGHTS

Decapat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba, A71 Cihazına sahibim cihaz daha 2 günlük cihazı salladığımda içinden bir takırtı sesi geliyor. Biraz araştırdığımda bunun optik görüntüleme sistemi parçasından geldiğini ve bunun bir sorun olmadığını böyle üretildiğini öğrendim, acaba bu doğru mu?

Ve ayrıca telefonun şarjı 5 dakikada %1 gidiyor bu değerler nasıl? Yardımınız için teşekkür ederim :)

Biraz araştırdığımda bunun optik görüntüleme sistemi parçasından geldiğini ve bunun bir sorun olmadığını böyle üretildiğini öğrendim, acaba bu doğru mu?
Evet doğru, genel olarak artık her cihazda var bu.
Ve ayrıca telefonun şarjı 5 dakikada %1 gidiyor bu değerler nasıl?
Cihaz yeniyse ilk bir kaç hafta böyle olması normal.

Merhaba, A71 cihazına sahibim cihaz daha 2 günlük cihazı salladığımda içinden bir takırtı sesi geliyor. Biraz araştırdığımda bunun optik görüntüleme sistemi parçasından geldiğini ve bunun bir sorun olmadığını böyle üretildiğini öğrendim, acaba bu doğru mu?

Ve ayrıca telefonun şarjı 5 dakikada %1 gidiyor bu değerler nasıl? Yardımınız için teşekkür ederim :)

Normal şarj benim de 3 dk da 1 gidiyor aşırı sinir bozucu.

Merhaba A52 cihazına sahibim cihaz daha 2 günlük cihazı salladığımda içinden bir takırtı sesi geliyor biraz araştırdığımda bunun optik görüntüleme sistemi parçasından geldiğini ve bunun bir sorun olmadığını böyle üretildiğini öğrendim acaba bu doğru mu?

Ve ayrıca telefonun şarjı 5 dakikada %1 gidiyor bu değerler nasıl yarımınız için teşekkür ederim :)

Evet doğru, genel olarak artık her cihazda var bu.

Cihaz yeniyse ilk birkaç hafta böyle olması normal.

Nasıl yani bu süre gittikçe uzayacak mı yoksa düşecek mi anlamadım?

Merhaba, A71 cihazına sahibim cihaz daha 2 günlük cihazı salladığımda içinden bir takırtı sesi geliyor. Biraz araştırdığımda bunun optik görüntüleme sistemi parçasından geldiğini ve bunun bir sorun olmadığını böyle üretildiğini öğrendim, acaba bu doğru mu?

Kamera sensörü olabilir. 5 dakikada 1 şarj bana az geldi açıkçası ama yine de gayet güzel.

Geri
Yukarı