A73 5G vs S20 FE

beratcolu34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün sonra bir Android cihaz almayı düşünüyorum ama A73 ile S20FE cihazı arasında çok kaldım. S20 cihazının 6 RAM ve 128 GB olup A73 modelinin 8 GB RAM 128 GB olması kafamı karıştıran en büyük unsurlardan ve A73'e Android 16'nın bile geleceği söylenmekte. S20FE ne kadar güncelleme alır bilmiyorum, sizce hangi telefonu almam daha iyi olur? Cevaplarınızı merakla bekliyorum.

Merhaba birkaç gün sonra bir Android cihaz almayı düşünüyorum ama A73 ile S20FE cihazı arasında çok kaldım. S20 cihazının 6 RAM ve 128 GB olup A73 modelinin 8 GB RAM 128 GB olması kafamı karıştıran en büyük unsurlardan ve A73'e Android 16'nın bile geleceği söylenmekte. S20FE ne kadar güncelleme alır bilmiyorum, sizce hangi telefonu almam daha iyi olur? Cevaplarınızı merakla bekliyorum.

A73 5G daha rahat 7 sene götürür sizi. Ayrıca daha yeni.

Bende S20 FE var, babamda A53. A73 ile A53'ün farkı işlemci ve biraz kamera.
İşlemcisi daha iyi olsa bile S20 FE çoğu yönden daha performanslı. Kamera konusunda A73'ün durumunu bilmiyorum. Yakınlardır veya S20 FE az biraz daha iyidir.

Ben direkt özet geçeyim. S serisi olması ve işlemcisinin daha iyi olması sebebiyle ikisi arasında S20 FE daha güçlü fakat çok önemli bir sorun var, güncelleme süresi. Sadece 3 yıl daha fazla güncelleme alması bile beni A73'e itiyor. Yani şu an ikisi arasında kalsam A73 alırdım. Diğer özellikler de bir şekilde halledilir.
Güncelleme sizin için dert değilse S20 FE alın derim.

Tercihim A73 olurdu. Güncelleme, 5G desteği ve batarya süresi için sadece. Yoksa S20 FE efsane telefon işlemci ve arka kamerada tokatlar. Ve bu modellerin sadece 256 GB olan modellerini almaya bakardım. A73 tarafında 128 ile 256 GB arasında çok fiyat farkı var ama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı