A73 ölü piksel garantiye dahil mi?

565656

Centipat
Daha fazla  
Samsung Galaxy A73 telefonum var ekranda kamera silüetine temas eden bir yerde ölü piksel var. Garantiye dahil midir? Değişim hakkım var mı? Telefonun ilk 6 ayı dolmadı. Yardımcı olursanız sevinirim (piksel beyaz yanması gerektiğinde yeşil yanıyor. Kırmızı yanması gerektiğinde hiç yanmıyor)

Samsung Galaxy A73 telefonum var ekranda kamera silüetine temas eden bir yerde ölü piksel var. Garantiye dahil midir? Değişim hakkım var mı? Telefonun ilk 6 ayı dolmadı. Yardımcı olursanız sevinirim (piksel beyaz yanması gerektiğinde yeşil yanıyor. Kırmızı yanması gerektiğinde hiç yanmıyor)
Garantiye girecektir.

Garantiye dahildir. Ekranı değişicektir ama orijinal olduğundan bir sorun olmaz.

Hepiniz yardımcı olduğunu için teşekkürler ama benim bildiğim telefonun ilk 6 ayı içinde oluşan sorunlar ilk gün oluşmuş gibi sayılıyor ve değişim hakkımız doğuyor. Ben öyle biliyorum.

Hocam bende de aynı problem var, servis değişim yaptı mı sizin cihazı?

@565656 hocam bahsettiginiz noktada benim telefonda da ayni problem var alalı bir hafta olmadı, götursem degisim yaparlar mı?

Son düzenleme:

@565656 hocam bahsettiginiz noktada benim telefonda da ayni problem var alalı bir hafta olmadı, götursem degisim yaparlar mı?
Ben garantiye göndermedim. Kullanım açısından hiç bir sıkıntı yaratmıyor.

Ne yaptınız servise götürdünüz mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı