A8 2018 ROM atma

Acaba nerden anlaşılıyor anlatır mısınız? Tavsiye etmemenizin sebebide yok, olamaz.
Unbrick diye bir şey de var.
Unbrick olsa dahi kurtarılabilir.

DH forumda odin ile geri yüklemek isteyenler çoğunlukla sorunla karşılaşmış. Diğer arkadaş bu işten alıkoyuyor beni.
Atmayı denediniz mi?

Asıl sen yanlış bilgi veriyorsun. Rom atmak her zaman perfonması artırmaz. Kimi zaman düşüredebilir. Bu cutom rom a bağlıdır.

Asıl sen yanlış bilgi veriyorsun. Rom atmak her zaman perfonması artırmaz. Kimi zaman düşüredebilir. Bu cutom rom a bağlıdır.
Şöyle söyleyeyim dediğiniz doğru ama şu sekilde;
Siz gidip de resmi olmayan veya ağır ROM'lar yüklerseniz tabii ki performansı düşer. En basitinden kendi Android seviyesinde bir resmi ROM yüklerseniz performans artışı olacaktır. Burada maksimum performansı yakalamak için cihazınız için olan tüm ROM'ları denemeniz gerekir.

DH forumda odin ile geri yüklemek isteyenler çoğunlukla sorunla karşılaşmış. Diğer arkadaş bu işten alıkoyuyor beni.

Atmayı denediniz mi?
Kendi cihazım J4+ şu anda bile Custom ROM kullanıyorum. Emin ol Stock ROM'dan kat be kat daha hızlı. Şöyle bir kere ROM atsan direkt işi çözüyorsun zaten diğer ROM'ları sa deneyip yüklersin. Tavsiyem denemendir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…