A8 2018 ROM atma

@342746 her şeye kızgın atma tecrübelerime dayanarak söylüyorum elimde A7 2018 ve A8 2018 bulunmakta tavsiye etmiyorum.

Stock ROM atsanız bile kalıntıları yüzünden anlaşılabiliyor siz ikidir yanlış bilgi veriyorsunuz.
Acaba nerden anlaşılıyor anlatır mısınız? Tavsiye etmemenizin sebebide yok, olamaz.
Unbrick diye bir şey de var.
Unbrick olsa dahi kurtarılabilir.

Evet performansını arttırabilirsin. Brick olsa bile çözümü mevcuttur. Kesinlikle öneririm.

İkidir yanlış bilgi veriyorsunuz. ROM atmak performansı ciddi bir şekilde arttırır ve tekrar Stock ROM atarak eski haline getirilebilir.
DH forumda odin ile geri yüklemek isteyenler çoğunlukla sorunla karşılaşmış. Diğer arkadaş bu işten alıkoyuyor beni.
@342746 her şeye kızgın atma tecrübelerime dayanarak söylüyorum elimde A7 2018 ve A8 2018 bulunmakta tavsiye etmiyorum.

Stock ROM atsanız bile kalıntıları yüzünden anlaşılabiliyor siz ikidir yanlış bilgi veriyorsunuz.
Atmayı denediniz mi?

Evet performansını arttırabilirsin. Brick olsa bile çözümü mevcuttur. Kesinlikle öneririm.

İkidir yanlış bilgi veriyorsunuz. ROM atmak performansı ciddi bir şekilde arttırır ve tekrar Stock ROM atarak eski haline getirilebilir.
Asıl sen yanlış bilgi veriyorsun. Rom atmak her zaman perfonması artırmaz. Kimi zaman düşüredebilir. Bu cutom rom a bağlıdır.

Asıl sen yanlış bilgi veriyorsun. Rom atmak her zaman perfonması artırmaz. Kimi zaman düşüredebilir. Bu cutom rom a bağlıdır.
Şöyle söyleyeyim dediğiniz doğru ama şu sekilde;
Siz gidip de resmi olmayan veya ağır ROM'lar yüklerseniz tabii ki performansı düşer. En basitinden kendi Android seviyesinde bir resmi ROM yüklerseniz performans artışı olacaktır. Burada maksimum performansı yakalamak için cihazınız için olan tüm ROM'ları denemeniz gerekir.

DH forumda odin ile geri yüklemek isteyenler çoğunlukla sorunla karşılaşmış. Diğer arkadaş bu işten alıkoyuyor beni.

Atmayı denediniz mi?
Kendi cihazım J4+ şu anda bile Custom ROM kullanıyorum. Emin ol Stock ROM'dan kat be kat daha hızlı. Şöyle bir kere ROM atsan direkt işi çözüyorsun zaten diğer ROM'ları sa deneyip yüklersin. Tavsiyem denemendir.

Yeni konular

Geri
Yukarı