A8 2018 ROM atma

Benim sana tavsiyem cihazına göre bir kaç custom rom at 2-3 ay kullan beğenmezsen geri stock romu at. Rom atmadan önce bayağı araştır. Romlarda hatalar, stabilite vb şeyler olabiliyor.

Hocam emin olun ROM kurmak telefonu Brick etmekten daha kolay. Talimatlara uyarsanız sorun olacağını hiç sanmam.
Çok teşekkürler yardımlarını için. Telefonum Exynos kullaniyor diye biliyorum. Bu işlemci uzun süre sonra yavaşlıyormuş. Ben bu işlemci yavaşladiktan sonra ROM atsam geri eski haline döner mi?
Biraz saçma ama eğer olursa öyle atarım.

Onlar geliştiriciler tarafından belirtiliyor zaten, mesela bir çok LineagOS Unofficial versiyonlarda neredeyse her zaman BT yarım yamalak ya da hiç çalışmıyor.
Evet ama her zaman geliştiricinin belirttiği hatalar olmuyor. Her cihaz farklı tepki verebiliyor genellikle.

İşe yarıyor ben her 5-6 ayda bir aynı ROM'u tekrar atarım yenisi çıkmışsa onu atarım.
Cihazınız SM-A530F modeli mi ?

Xda da cihazınla alakalı bir çok şeyi bulabilirsin. Cihazınla ilgili bölüm linki aşağıda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…