A8 2018 ROM atma

İşe yarıyor ben her 5-6 ayda bir aynı ROM'u tekrar atarım yenisi çıkmışsa onu atarım.
Cihazınız SM-A530F modeli mi ?
Çok teşekkürler hocam. Telefon yavaşlamaya başladığı zaman ROM değiştireceğim. Bir şey olursa zaten foruma yazarım laptop'tan.
Xda da cihazınla alakalı bir çok şeyi bulabilirsin. Cihazınla ilgili bölüm linki aşağıda.
Teşekkürler.
Sorduğunuz soru neydi tam olarak?
Telefonum Exynos kullaniyor diye biliyorum. Bu işlemci uzun süre sonra yavaşlıyormuş. Ben bu işlemci yavaşladiktan sonra ROM atsam geri eski haline döner mi?
Biraz saçma ama eğer olursa öyle atarım.

Çok teşekkürler hocam. Telefon yavaşlamaya başladığı zaman ROM değiştireceğim. Bir şey olursa zaten foruma yazarım laptop'tan.

Teşekkürler.

Telefonum Exynos kullaniyor diye biliyorum. Bu işlemci uzun süre sonra yavaşlıyormuş. Ben bu işlemci yavaşladiktan sonra ROM atsam geri eski haline döner mi?
Biraz saçma ama eğer olursa öyle atarım.
Hocam bu arada seçtiğiniz ROM'a dikkat edin telefonunuzun modeli ile uyumlu olsun. Aynı şekilde GAPPS'da.

ROM kurulum esnasında bir sorunuz olursa konu açtığınızda etiketleyiniz.
Tamam teşekkürler yardımınız için.
Hocam bu arada seçtiğiniz ROM'a dikkat edin telefonunuzun modeli ile uyumlu olsun. Aynı şekilde GAPPS'da.
Atacağım zaman ayrı bir konu açıp sizi etiketlerim zaten. Böyle bir konu görürsem etiketlerim sizi bilginisiniz bu konularda anladığıma göre.

GAPPS' ın ne olduğunu bilmiyorsunuz galiba.
Açık kaynaklı Google uygulamaları ?
O olmadan Google Play ROM'a enjekte edilmediyse kurmak şart.
Emin olun @342746 hocam bu konularda bilgi sahibidir.
Hocamın ROM incelemelerine göz atınız.

Açık kaynaklı Google uygulamaları ?
O olmadan Google Play ROM'a enjekte edilmediyse kurmak şart.
Emin olun @342746 hocam bu konularda bilgi sahibidir.
Hocamın ROM incelemelerine göz atınız.
Biliyorum hemde çok iyi biliyorum. Atmanıza gerek yoktu.

Geri
Yukarı