A8 5600K 50$ Sıvı Soğutma Önerisi

Thorun Çekici

Hectopat
Anakart modelim GA-F2A55M-DS2. İşlemcim A8 5600K sıvı ile mi soğutayım fan ile mi kararsız kaldım. Overclock yapacağım kesin olarak. Fan ve sıvı soğutma arasında kaç derece fark var? Ayrıca sıvı soğutma için önerebileceğiniz markalar neler? Amazon'dan almayı düşünüyorum. Bütçem 50$.

Soket FM2+ desteği AMD FM2+/FM2 A-serisi APU.

Kaliteli bir fanlı soğutucu işinizi görecektir bu bütçede. Bu bütçede alacağınız sıvı soğutmadan alacağınız performans, alacağınız hava soğutmadan daha kötü olacaktır. Bu ürünü öneririm.

Phanteks PH-TC14PE

Sızdırma da yaptığı için ucuz bişey almamak en doğrusu sanırım. Başka fan önerisi olan var mı?
Kaliteli bir fanlı soğutucu işinizi görecektir bu bütçede. Bu bütçede alacağınız sıvı soğutmadan alacağınız performans, alacağınız hava soğutmadan daha kötü olacaktır. Bu ürünü öneririm.

Phanteks PH-TC14PE

Çift taraflı soğutması güzel, fakat tek taraf ekran kartına bakıcak bunun ekran kartına bi zararı olur mu?

Ben sıvı soğutucu önermiyorum bu seri işlemcilere. Benim işlemcim sizin işlemcinizden bir tık düşük model az önce 2 saatlik CS GO deneyimimde en fazla 55 dereceyi gördüm stok fan ile OC'li hali.
Arkadaşın attığı Phanteks çok vahşi duruyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı