A8-6410 APU GTA 5 veya FiveM kaldırır mı?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, direkt konuya giriyorum. Bilgisayar özelliklerim altta. Laptop kullanıyorum, HP bilgisayar. GTA giriyor ama FiveM girmiyor. GTA kaldırsa da çok kasıyor GTA. Bunun da bir cevabı var mı?

AMD Radeon R5 Graphics
AMD A8-6410 APU

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, direkt konuya giriyorum. Bilgisayar özelliklerim altta. Laptop kullanıyorum, HP bilgisayar. GTA giriyor ama FiveM girmiyor. GTA kaldırsa da çok kasıyor GTA. Bunun da bir cevabı var mı?

AMD Radeon R5 Graphics
AMD A8-6410 APU

Kaldırır orta veya düşük ayarlarda oynayabilirsiniz düşük ayarlarda mutlaka oynarsınız gerçi de

AMD Radeon R5 Graphics.
AMD A8-6410 APU.

Pardon ben kaldırır mı diye okudum, GTA V düşük ayarlar da oynayabilirsiniz veya normal ayarları biraz daha düşüğe çekerseniz kasma sorunu düzelebilir PC'yi çok açıp bırakıp Max 8 saat açıp bırakıp sonrasında GTA V girerseniz ekran kartı ısınmış olduğundan kasma olacaktır FiveM için de verdiği hatanın net bir ismi var mı yoksa FiveM basınca direkt uygulamaya mı girmiyor?
Ah be kardeşim, 2 ay oldu :D yeni bilgisayar aldım eyvallah.

Tamamdır :D gezinirken rastladım hiçbir cevap olmadığı için yazdım iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı