A8 6600K sistem Valorant'ta kaç FPS verir?

FPS yükselmese de diğer ekran kartın yüksek kullanımda gecikme yaptığı için bu karta geçtiğinde daha rahat oynarsın oyunu.

Darboğaz olabilir ama artık almışsınız kartı yapacak bir şey yok.

15 FPS'den daha fazla artacağını düşünüyorum.

Ya darboğaza başlarda çok korkmuştum da şu an takmıyorum oyunu kastırmadan çalıştırsa yeter bana. Zaten belki darboğazı hissetmem bile monitörüm düşük bir monitör çünkü. Ha bir de ekran kartının yorumlarında benimle denk işlemciyle darboğaz yaşamayan insanlar var.
FPS yükselmese de diğer ekran kartın yüksek kullanımda gecikme yaptığı için bu karta geçtiğinde daha rahat oynarsın oyunu.

Anlamadım yani FPS artar mı demek istedin.

Ya darboğaza başlarda çok korkmuştum da şu an takmıyorum oyunu kastırmadan çalıştırsa yeter bana. Zaten belki darboğazı hissetmem bile monitörüm düşük bir monitör çünkü. Ha bir de ekran kartının yorumlarında benimle denk işlemciyle darboğaz yaşamayan insanlar var.

Anlamadım yani FPS artar mı demek istedin.

FPS artar evet ama keşke daha önceden hangi "işlemcime göre hangi ekran kartını alabilirim" diye bir konu açsaymışsınız

FPS artar evet ama keşke daha önceden hangi "işlemcime göre hangi ekran kartını alabilirim" diye bir konu açsaymışsınız.

Aslında açtım GT 1030 alacaktım ama bu ekran kartı hem özellikleri bakımından iyi olduğu için hem de indirimde olduğu için bunu aldım yanlış mı yapmışım? 2. el güvenemiyorum önermeyin o yüzden.

Aslında açtım GT 1030 alacaktım ama bu ekran kartı hem özellikleri bakımından iyi olduğu için hem de indirimde olduğu için bunu aldım yanlış mı yapmışım? 2. el güvenemiyorum önermeyin o yüzden.

Yanlış yaptın demiyorum fakat darboğaz sorununun önüne geçemezsin o işlemciyle

Yanlış yaptın demiyorum fakat darboğaz sorununun önüne geçemezsin o işlemciyle.

Bence önceki karta göre daha fazla performans verir beni tatmin eder haksız mıyım bu konuda?
Şey düşünüyorum yazın para biriktirip Intel i 5 3470 almayı düşünüyorum o zaman kadar götürür bu işlemci bence.

Bende zamanında A8 5600K ve HD 6570 kullanan birisi olarak sizi iyi anlıyorum. Elbette FPS artacaktır diye düşünüyorum. Grafik ayarlarını yükselterek ekran kartı kullanımı arttırarak darboğaz oranını bir miktar olsa da azaltabilirsin ama önleyemezsin maalesef.
Bence önceki karta göre daha fazla performans verir beni tatmin eder haksız mıyım bu konuda?
Şey düşünüyorum yazın para biriktirip Intel i 5 3470 almayı düşünüyorum o zaman kadar götürür bu işlemci bence.
Önceki karta göre tabii daha fazla performans verecektir. Eğer bütçen kısıtlıysa ve anakart değiştirmeyi düşünmüyorsan x4 860K işlemci de alabilirsin. 300-400 TL ye bulunur sanırım.

Şey düşünüyorum yazın para biriktirip Intel'i 5 3470 almayı düşünüyorum o zaman kadar götürür bu işlemci bence.

Ne kadar tatmin olursunuz bilmiyorum ama idare edebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı