A8 7410 sistem Valorant kaldırır mı?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, Valorant'ı denemek istiyorum ama PC kaldırır mı bilmiyorum. Özellikleri şu şekilde:

• İşlemci: AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.20 GHz.
  • RAM: 8,00 GB (kullanılabilir: 6,95 GB)
  • Ekran kartı:
  • AMD Radeon (tm) R5 M330
  • AMD Radeon (tm) R5 Graphics.
  • İşletim sistemi: Windows 11 Pro.

Sizce akıcı oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Valorant'ı denemek istiyorum ama PC kaldırır mı bilmiyorum. Özellikleri şu şekilde:

• Ekran kartı:

Sizce akıcı oynatır mı?
Ama 2 ekran kartınıda kullanırsan hız 2 katına ulaşır :)

Oyun 9 GB boşu boşuna indirmek istemiyorum. Ama denersem yazarım.

Aynı sisteme sahibim yalnız RAM olarak 6 GB var bende tek far bu. 720P orta ayarlarda 30 ila 35 arası FPS alıyorum arada nedense droplar oluyor onu çözemedim.

• Ekran kartı:

Sizce akıcı oynatır mı?

Size bir sorum olacaktı bu sistemde Windows 11 nasıl çalışıyor? Kasma donma var mı? PC Health Check uygulmasına girdiğimde bu bilgisayar Windows 11 çalıştıramaz hatası alıyorum. Siz nasıl Windows 11'e geçtiniz?

Aynı sisteme sahibim yalnız RAM olarak 6 GB var bende tek far bu. 720p orta ayarlarda 30 ila 35 arası FPS alıyorum arada nedense droplar oluyor onu çözemedim.

Size bir sorum olacaktı bu sistemde Windows 11 nasıl çalışıyor? Kasma donma var mı? PC health check uygulmasına girdiğimde bu bilgisayar Windows 11 çalıştıramaz hatası alıyorum. Siz nasıl Windows 11'e geçtiniz?

Ben ISO ile kurdum şu anda düzgün çalışıyor. Kasma konusunda ise hayır kasma yok hatta çoğu yerde PC daha hızlı çalışıyor. Ayrıca bir sorun var ben HDD yüzünden maça çok geç giriyorum ve bu yüzden girmeden ceza alıyorum sizde böyle bir durum var mı? Yoksa sorunu nasıl çözdünüz?

Ben ISO ile kurdum şu anda düzgün çalışıyor. Kasma konusunda ise hayır kasma yok hatta çoğu yerde PC daha hızlı çalışıyor. Ayrıca bir sorun var ben HDD yüzünden maça çok geç giriyorum ve bu yüzden girmeden ceza alıyorum sizde böyle bir durum var mı? Yoksa sorunu nasıl çözdünüz?

Evet ya o sorun bende de var SSD almayı düşünüyorum. HP marka sistem kullandığımdan müşteri temsilcisyle iletişime geçtim. Maximum 16 GB'a kadar RAM yükseltemsi yapabileceğimi söylediler. RAM yükseltirsem ve SSD takarsam sorun geçecek gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı