A8 7650k sistemde LoL FPS düşüklüğü

İşletim sistemi
Windows 10

burk19

Decapat
RAM
8 GB 4X2
İşlemci
A8 7650k
Başlığa bakıp hemen cevap vermeyin. Konuyu önce okuyun anlatacağım bir şeyler var.

Ben zaten YouTube'da olsun çoğu FPS arttırma ayarını yaptım. Normalde 80 90 FPS oynuyorum (tabii şu an 1 aya yakındır oynamıyorum, forumda açılan "LoL yüksek RAM kullanımı" konularından sonra oynamadım) ama takım savaslarında çok efekt olmasından kaynaklı FPS değerim 40 35 seviyesine kadar iniyor.

Aklımda olan tek çözüm daha sade ve hafif bir Windows 10 sürümü kullanmak. bu yüzden sizden yardım istiyorum. En hafif, FPS değerimde ciddi bir artış gösterecek ve güvenli bir Windows 10 sürümü arıyorum. Sizce bu dediğim işe yarar mı? Ayrıca forumda yapılana birisi etkinleştirme anahtarı isteyen bir SS atmış o da aklıma takıldı.
Aşağıda birkaç örnek bırakıyorum. Bunlar arayıp bulduklarım. Sizin daha iyi bir öneriniz varsa yazın.(Ethernet driveri yedeklememe gerek varsa önerdiğiniz sürümle birlikte belirtirseniz sevinirim ya da dikkat etmem gereken bir şey varsa. )

Windows 10 LTSC 2019 (1809)

RekOS 1709 v0.4

YouTube'dan kurmuştum ben
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanıyorsanız sorayım kusura bakmayın. Ciddi bir artış yaşadınız mı? Yani en kötü 60 FPS olsun istiyorum ben.

Bu konudaki RekOS iyi midir?

Kullanıyorsanız sorayım kusura bakmayın. Ciddi bir artış yaşadınız mı? Yani en kötü 60 FPS olsun istiyorum ben.

Sistemden sisteme değişir. Çoğu gereksiz hizmet ve uygulama devre dışı bırakıldığı için performans artışınız olur ama çok mu az mı bilemeyiz. Ben de yüzde kırklık bir FPS artışı oldu.

Bilgim yok kullanmadım.

Bilgim yok kullanmadım.

Bilgim yok kullanmadım.

Sistemden sisteme değişir. Çoğu gereksiz hizmet ve uygulama devre dışı bırakıldığı için performans artışınız olur ama çok mu az mı bilemeyiz. Ben de yüzde kırklık bir FPS artışı oldu.

Bilgim yok kullanmadım.

Bilgim yok kullanmadım.

Bilgim yok kullanmadım.

Tamamdır teşekkür ederim. Ayrıca bazı kişiler 1809 sürümünü kullanın demiş güvenlik açısından. Ona da bakacağım teşekkürler.

Ghost Spectre kullanabilirsiniz.

@beydirbey hocam editlenmiş Windows'u kimse tavsiye etmiyor. Siz bir sorun yaşadınız mı? Microsoft hesabı falan giriyoruz zaten. Güvenli değil diyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı