Çözüldü A8 9600 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

A8 9600

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İşlemci
Yeni PC aldım, topladım. Ertesi gün bazı kurulumlar yapayım dedim. Oyun indirdim ama 3 oyunda da 5 ila 6 FPS arasında alıyorum. Hiç normal değil. Neden böyle. Fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle Driver Booster kullandıysanız temiz kurulum bir nevi şart.

Ardından harici ekran kartı sanırım iGPU'dan bile güçsüz. Onu çıkartıp anakarta bağlayın kabloyu.
Sanırım HDMI VGA dönüştürücü istiyorsunuz. Dark'ın aktif dönüştürücüsünü önerebilirim.
Driver indirmesi yaptınız mı? Eğer yapılmamışsa Driver Booster: Driver Booster virüs çıktı diyor ama yalan hesaplamalar ben kullanıyorum ama ekran kartı güncellemesi için lütfen ekran kartı modelinizi yazın lütfen.

Kendi sitesinden güncellerse onun için daha iyi olur.
Sakin yazıyordum telden zor yazmak. Oyun Minecraft veya Zula.
Konunun başına atabilirdin neyse Minecraft için yeterli gözüküyor ekran kartınıda at zula sistem gereksinimlerinide karşılar ya HD 4000 diyo ekran kartı için.

Driver güncellemesi yaptım. Ama ekran kartı için yapmaım. YouTube'da gördüğümde işlemci iyi oyun açıyordu.

Ekran kartının tam olarak bilmiyorum. Ama PC zaten r7 kabul ediyor galiba. Diğerinden sadece görüntü alıyor. Monitör VGA girişli o yüzden kullanıyorum.
Normal değil hangi grafik ayarından oynuyorsun ve ayrıca kendi web sitelerinden tek tek güncelleyin sürücüleri. 5-6 fps minecraft'ta veremez yani ben eskiden 256 mb ekran kartı 2gb ram ile 30 fps oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı