A9-9420 Radeon R5 sistem Valorant oynatır mı?

Oynatmaz tecrübe ile sabit. Aynı işlemci ile denemiştim ortalama 15 FPS üzerine çıkamıyor. Sabit durunca 35 FPS'e kadar besleyebiliyor.
Valorant 4 çekirdek 3.5 GHz nin altındaki işlemciler ile oynanabilecek bir oyun değil.

Oynatmaz, A9-9425 işlemci ve Radeon 530 ekran kartı ile bizzat denedim. 30FPS droplu bir şekilde zar zor oynatıyor. Siz de harici ekran kartı da yok ayrıca. Yani oynayamazsınız.

Oynatmaz tecrübe ile sabit. Aynı işlemci ile denemiştim ortalama 15 FPS üzerine çıkamıyor. Sabit durunca 35 FPS'e kadar besleyebiliyor.
Valorant 4 çekirdek 3.5 GHz nin altındaki işlemciler ile oynanabilecek bir oyun değil.
Kardeşim senin bilgisyarının içi anlaşılan leş götürüyor ve çok fazla boş ve gereksiz dosya var. Ben son formatımdan 1 yıl sonra indirdim denedim ve gayet mükkemmel bir şekilde 30-40 fps görüyordum ama fps drop biraz çok oluyordu. Oynanabilecek gibi pek değildi ama genede can sıkıntısı için bire bir.

Kardeşim senin bilgisyarının içi anlaşılan leş götürüyor ve çok fazla boş ve gereksiz dosya var. Ben son formatımdan 1 yıl sonra indirdim denedim ve gayet mükemmel bir şekilde 30-40 FPS görüyordum ama FPS düşmesi biraz çok oluyordu. Oynanabilecek gibi pek değildi ama gene de can sıkıntısı için bire bir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı özelliklere sahip olan işlemci benchmark videosu. Video Capture Card ile çekiliyor FPS düşüşü yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı özelliklere sahip olan işlemci benchmark videosu. Video capture Card ile çekiliyor FPS düşüşü yok.

Imkani yok bunun o PC GTA V'i o grafiklerde acamaz haritayi dogru duzgun yukleyemiyor adam Rocket League'u iyi grafikelrde oynuyor ben en dusuk grafiklerde 30-40 FPS anca aliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı