A9-9420 sistem CS:GO açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
4
Eğer açar ise kaç FPS? Önerebileceğiniz FPS CFG var mı?

Dosya Ekleri

• açar mı.png
    açar mı.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 34
hemen hemen aynı sistemlere sahibiz formatladıktan sonra csgoda ekstra cfg'siz 1024x768 çözünürlüğünde ortalama 40fps alıyorum aşşağı yukarı sende onun gibi birşey alırsın

En son CS:GO'yu oynadığımda rekabetçide 10 FPS ile 20 FPS arası görüyordum. Kendimden kaynaklı olduğunu düşündüğüm için sorma ihtiyacı duydum.
Birden fazla CFG kullanıyordum onlar çakıştığı için böyle oluyor olabilir mi?
Ve önerebileceğiniz CFG var mı? Atabilir misiniz?
hemen hemen aynı sistemlere sahibiz formatladıktan sonra csgoda ekstra cfg'siz 1024x768 çözünürlüğünde ortalama 40fps alıyorum aşşağı yukarı sende onun gibi birşey alırsın
Açar düşük ayarlarda oyna 30 60 arası (tahminimce)
Kasar ama 35-50 semalarında oynanır sisin içine girersen veya bomba falan patlarsa 15e kadar düşer FPS.

En son CS:GO'yu oynadığımda rekabetçide 10 FPS ile 20 FPS arası görüyordum. Kendimden kaynaklı olduğunu düşündüğüm için sorma ihtiyacı duydum.
Birden fazla CFG kullanıyordum onlar çakıştığı için böyle oluyor olabilir mi?
Ve önerebileceğiniz CFG var mı? Atabilir misiniz?

Güç seçeneklerinden nihai performans veya kendinize özel bir yüksek performans ayarı çekip bilgisayarı zorlarsanız FPS artar ve birden fazla Config FPS düşmesine neden olur?

Önereceğim Config yoktur maalesef 3 yıldır oynamıyorum ama gölgeleri düşürecek bir Config bulursanız FPS artar zaten oyunlarda oyun içi grafik bakımından FPS düşmesinin sebebi gölgeler veya sis bulutu ya da yağmur.

Geri
Yukarı