A9-9425 Radeon 520 laptop CS:GO oynatır mı?

PyhX

Hectopat
Merhaba. Bu aralar laptop satın almayı düşünüyorum. (Lütfen masaüstü PC topla gibi öneriler vermeyiniz.)
Bütçe: 2000-2500
Laptopu oyun amaçlı almıyorum ancak, sık olmasa da CS:GO oynuyorum ve CS:GO'da oyun zevkimi bozmayacak değerde bir FPs almak istiyorum. (Ayarlar minimumda en az 60-70 FPS istiyorum)
Aşağıdaki ürün bu fiyat aralığında en iyisi gibi gözüküyor, tabii ki sizin de önerilerinizi beklerim. Aşağıdaki üründe istediğim performansı alır mıyım? Yorumlarınızı eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgis...ayar-420985182

Bazı Özellikleri (Linkte bütün özellikler mevcut)
Bellek 8 GB DDR4-1866 SDRAM (1 x 8 GB) En fazla 1866 MT/sn aktarım hızları.
İşlemci AMD A9-9425 Çift Çekirdekli (3,1 GHz taban frekans, 3,7 GHz'e kadar patlama frekansı, 1 MB önbellek)6,7
Ekran Kartı AMD Radeon? 520 Grafik Kartı (2 GB GDDR5 ayrılmış)
Bilgi Depolama 1 TB 5400 rpm SATA
Ekran Çözünürlüğü 1920x1080 Piksel

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoya göre oynayamazsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya göre oynayamazsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam, bu özelliklerle oynanmaması çok saçma değil mi?

Eski bilgisayarım Lenovo G500 Intel i5 3230M işlemcili, Radeon 8570M ekran kartı, DDR3 4GB ram vardı, 60 70 fpsin üstüne çıkarıyordum. Bu laptop bundan daha iyisini yapamaz mı?
Up up up

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı