AAA oyun önerisi

İyi günler, şu sıralar Days Gone oynuyorum bitince başka oyuna geçeceğim hangi oyunları önerirsiniz? Zombi ve korku temalı oyunları oynamayı düşünmüyorum.

Bunu yazarken aklıma AC Origins geldi, oynayanlar genel anlamda ana hikayenin sönük olduğunu söylüyor oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?
Oynamadıysanız Mass Effect normal versiyonunu bile oynuya bilirsiniz.

Oyuna başlarken o oyunda başlarda biraz sıkıyor. Joker bulmak için hastaneden çıkınca artık oyun kendine geliyor. Joker kaçtı hastane içinde joker arama bitti zaman diğer bölümlere gidebiliyoruz. Joker i başlarda hastane içinde aramak sıkıcı. Onun dışında her şey harika. Görevler başlıyor. Oyun gayet güzel Batman oynamayan çok şey kaybeder.

Orayı geçtim zaten su anda oyunun yetenek ağacınında ki bazı özzelikler çok iyi benim favorim bir yere turumduğumda aşağıya doğru gizlilik saldırı yapabilmek olmustu.
Oynamadıysanız Mass Effect normal versiyonunu bile oynuyabilirsiniz.

Mass Effect 2 daha iyi ama baslangıç için iyi.

Anladim hocam yani Origins'in ana hikayesi de güzel diyorsunuz, oyun hesabımda var ama internet sıkıntısından dolayı kararsızım az önce bir arkadaşım da beğenmediğini söyleyince kararsız kalmıştım ama deneyeceğim galiba.
Herkesin oyundan beklentileri farklıdır. Bence gayet güzeldi. 3 kez odyssey 1 kez origins ve 1 kez valhalla bitiren biri olarak konuşuyorum. Hikaye için oynanır yoksa hepsi aynı sadece valhalla oyna yeter :D

İyi günler, şu sıralar Days Gone oynuyorum bitince başka oyuna geçeceğim hangi oyunları önerirsiniz? Zombi ve korku temalı oyunları oynamayı düşünmüyorum.

Bunu yazarken aklıma AC Origins geldi, oynayanlar genel anlamda ana hikayenin sönük olduğunu söylüyor oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?
Dying Light, tam aradığın oyun. Yakın zamanda "The Day Before" isminde bir oyun çıkacak ona da bakabilirsin.

Diğer arkadaşlar da söylemiş, ben de RDR2 diyebilirim. Şu anda oynuyorum, oyunun başlarında kafayı yiyordum nasıl böyle bir oyun olabilir diye 😂

SOMA.

Yeni konular

Geri
Yukarı