AAA oyun önerisi

Cedric Diggory

Kilopat
Makaleler
5
Selam, oynadığım oyunları yazdım önereceğiniz AAA oyunlar var mı?

Oynadığım oyunlar:
  • RDR2
  • Cyberpunk
  • Dying Light 2
  • Detroit
  • GTA 5
  • DMC 5
  • GoW
  • Witcher 3
Aklımda Spider-Man veya TLOU 1 var ama TLOU'dan emin değilim oyun bozuk diyorlar. Sistemimin hiçbir oyunda sıkıntı yaratacağını sanmıyorum rahatçana önerebilirsiniz.

Selam, oynadığım oyunları yazdım önereceğiniz AAA oyunlar var mı?

Oynadığım oyunlar:
  • RDR2
  • Cyberpunk
  • Dying Light 2
  • Detroit
  • GTA 5
  • DMC 5
  • GoW
  • Witcher 3
Aklımda Spider-Man veya TLOU 1 var ama TLOU'dan emin değilim oyun bozuk diyorlar. Sistemimin hiçbir oyunda sıkıntı yaratacağını sanmıyorum rahatçana önerebilirsiniz.

TLOU'nun PC versiyonunu bilmiyorum ama part 1 efsane.
Part 2 bana göre değil :D

O oyunu söylemeyi unuttum yeni monitör alacağım ona saklıyorum.

TLOU'nun PC versiyonunu bilmiyorum ama part 1 efsane.
Part 2 bana göre değil :D
TLOU kesinlikle oyna bozuk diyenleride çok takmanı önermem oyunu oynamayan bile kötü diyor :D
TLOU hakkında kafama takılan bir konu daha var ben dizisini izledim bu kadar hikaye odaklı bir oyunun hikayesini bilmek zevk verir mi?

TLOU hakkında kafama takılan bir konu daha var ben dizisini izledim bu kadar hikaye odaklı bir oyunun hikayesini bilmek zevk verir mi?
GoW sana zevkli geldi ise TLoU daha zevkli gelir, sana daha fazla özgürlük sunuyor.

Sekiro.
Uncharted 4
Bg3.
Dark Souls serisi.
TLOU optimizasyon harici buglardan falan büyük ölçüde kurtuldu. Optimizasyonda hala kötü ama ilk çıktığı zamana kıyasla daha iyi.

Son düzenleme:
O oyunu söylemeyi unuttum yeni monitör alacağım ona saklıyorum.

Dizisini izlemedim ama bomboş olduğu belli karakterler ucundan bile benzemiyor oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı