Aatrox çok zayıf

Dövüşçü itemlerine gelen son nerften itibaren karakter inanılmaz squishy. Q skili tutturması zor. Çarın etrafında daire çizerek kitelıyorlar. Can çalma miktarı yüzde yüzden yüzde 60'a çekildi. Rhaast gibi zora düştüğü zaman r basıp kendini koruyabilecek bir yeteneği yok. Mahvettiler çarı.

Aatrox'da S10 da Türkiye 71. liğine kadar çıktım geçenlerde bir oynayayım dedim mahvettiler beni, ne can çalabiliyor ne düzgün hasarı var Hero çöp olmuş.

Aatrox'da S10 da Türkiye 71. liğine kadar çıktım geçenlerde bir oynayayım dedim mahvettiler beni, ne can çalabiliyor ne düzgün hasarı var Hero çöp olmuş.

Reddit'te okudum buff gelmiş aatroxa. Q sunun hasarını yüzde 50'den yüzde 60'a çekmişler. İngilizcem iyi olmadığı için tam anlayamadım böyle bir şeydi ama. Riot dalga geçiyor herhalde karakterin kendini savunabilecek bir skili yok ultisindeki can çalmayı kaldırıp ölümsüzlüğü geri getirebilirler veya e yeteneğini eskisi gibi 2 yük yapabilirler. Bilmiyorum Q sunun hasarının yüzde 10 artması çok büyük bir etki mi Allah için?

Yeni konular

Geri
Yukarı