Aatrox kostümleri satın alarak elde etmek

Paralyzer

Kilopat
Daha fazla  
Tüm Aatrox kostümlerini satın alarak elde etmek mümkün mü? Şu an satılan 4 tane var, bunlar zaman içerisinde değişiyorlar mı? Elimdeki RP'yi bekleterek istediğim kostümün mağazaya gelmesini beklemek saçma olur mu?

Hatıra kostümler ara sıra mağazaya geliyor veya sana özel mağzaya ama bence beklemek saçma olur ve 1 skin yeterli hepsini almaya gerek yok bence en güzeli kanlı ay Aatrox.

Hatıra kostümler ara sıra mağazaya geliyor veya sana özel mağzaya ama bence beklemek saçma olur ve 1 skin yeterli hepsini almaya gerek yok bence en güzeli kanlı ay Aatrox.

O var elimde zaten. Değişik kostümleri de kullanmayı seviyorum o yüzden sorayım dedim.

Peki prestij / prestij 2022 halini elde etmek mümkün mü?

O var elimde zaten. Değişik kostümleri de kullanmayı seviyorum o yüzden sorayım dedim.

Peki prestij / prestij 2022 halini elde etmek mümkün mü?

DRX Aatrox prestij kostümü ihtişamlı mağazaya geliyor oradan alınabilir.

Prestij 2022 haline gelirsek onu sadece kanlı ay Aatrox prestij kostümü ilk çıktığında RP ile satın alanlara özel veriyorlar. Yani sonradan öz mağazasından kanlı ay prestijini alırsan yanında 2022 hali gelmiyor ilk çıktığı zaman almış olman lazım.

Ama Kanlı Ay Aatrox'un normal prestijini ganimet sekmesinde ki ihtişamlı öz mağazasına gelirse oradan alabiliyorsun

Son düzenleme:
DRX Aatrox prestij kostümü ihtişamlı mağazaya geliyor oradan alınabilir.

Prestij 2022 haline gelirsek onu sadece kanlı ay Aatrox prestij kostümü ilk çıktığında RP ile satın alanlara özel veriyorlar. Yani sonradan öz mağazasından kanlı ay prestijini alırsan yanında 2022 hali gelmiyor ilk çıktığı zaman almış olman lazım.

Ama kanlı ay Aatrox'un normal prestijini ganimet sekmesinde ki ihtişamlı öz mağazasına gelirse oradan alabiliyorsun.

İhtişamlı mağaza hangi zamanlarda geliyor?

Düzeltme: Yeni yazdığını şimdi okudum. Evet ganimet sekmesinde buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı