AB Batı'da Duo arıyorum - Silver 3'üm

8bitlikadadam

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı, Grafik ve Web Tasarımcı, UI Artist, Tır şoförü 😀
Kendimi tanıtayım:
  • 29 yaşındayım.
  • Her rolde oynayabilirim.
  • 10 senedir oynamaktayım.
  • Yarı profesyonelim.
  • Discord üzerinden yüzlerce kişilik turnuvalar düzenleyip yönettim.
  • En son Platin 1 seviyesine kadar yükseldim.
Mümkünse Duo'mu şöyle istiyorum:
  • Kolay tilt olmayan.
  • Gaza gelmeyen.
  • Küfrü az kullanan.
  • Ne zaman girmesi ve çıkması gerektiğini bilen.
  • Objektif odaklı - taktiksel oynayan.
  • Anlık reaksiyon için sesli iletişim imkânı (Discord kullanması önemli).
  • Hatalardan ders çıkaran, arkadaşı hata yaptığında sakin kalmasını ve güzel bir dil ile uyarmasını bilen ("Şöyle yaparsan daha iyi olur", "Keşke şöyle yapsaydın", gibi).

Yukarıdaki maddeleri yerine getirmeyen arkadaşların yazmamasını rica ediyorum. Ciddi oynayacağız, cıvık değil.
Siz oyundaki ismini yazın, ben sizi eklerim.

Bu kadar kriter belirleyip kendinizin uygulamayacağından o kadar eminim ki. Başkasıyla ekleşip maçlara girdiğinizde hemen tilt olacaksınız taktik vs olmayacak bilirim ben böyle yalanları :D
Yarı prof = plat 1 komedi. Sizi ekleyip oynayacak kişinin Max 2 günü var sonra kavga eder engellersininiz birbirinizi :D

Bu kadar kriter belirleyip kendinizin uygulamayacağından o kadar eminim ki. Başkasıyla ekleşip maçlara girdiğinizde hemen tilt olacaksınız taktik vs olmayacak bilirim ben böyle yalanları :D
Yarı prof = plat 1 komedi. Sizi ekleyip oynayacak kişinin Max 2 günü var sonra kavga eder engellersininiz birbirinizi :D

Arkadaştan bağımsız konuşuyorum. Bu şekilde prensipleri olan kişilerin o maddeler sanki hedefiymiş gibi oluyor. İlgili maddelerden uzak karakterleri oluyor. Ön yargı yapmayalım tabii.

Silver 3 nasıl yarı profesyonel oluyor anlamadım.
Aklıma ünlü bir atasözü geldi şimdi.
“Nasıl olacak abi o beh”
Oynayışımı görürsen anlarsın. Ön yargıya karşıyım.

Yarı Pro plat 1 peak nasıl oluyor hocam?
Hard Stuck'ım yalan yok. Her zaman tek başıma taşıyamadığım için yanıma birini istiyorum. Yeri geldiğinde Challenger'lar bile Hard Stuck olabiliyor. İnsanları biraz takip edersen anlarsın.

Sen önce o ön yargını bir yık, sonra konuşalım. Kimin ne olduğunu bilemezsin, müneccim değilsin, tanıdığı, ailesi, vesairesi değilsin.

Oynayışımı görürsen anlarsın. Ön yargıya karşıyım.
Sen önce o ön yargını bir yık, sonra konuşalım. Kimin ne olduğunu bilemezsin, müneccim değilsin, tanıdığı, ailesi, vesairesi değilsin.

Sen azınlık mısın bilemem. Bu dediklerimi söylemem, bilmem için ne müneccim ne de ailenden birisi olmam gerekiyor. Çok gördüm böyle konu açan çok da oynadım o konu açanlarla. 10 kişiden 1-2 kişi düzgün çıkıyor. Geneli dediklerinin bir tanesini bile yapmadan ufak bir kötü oynayışında yargılayıp küfür edip engelleyen tipler oluyor. Ön yargıya bende karşıyım elbette ama bu zamana kadar ön yargımı kırabilen hiç kimse olmadı.

Aksiyonel nickiyle ekleyebilirsin hocam deneyebiliriz en azından dost oluruz. Placement maçlarım bitmedi sanırım. Çok sık girmiyorum.

Sen azınlık mısın bilemem. Bu dediklerimi söylemem, bilmem için ne müneccim ne de ailenden birisi olmam gerekmiyor. Çok gördüm böyle konu açan çok da oynadım o konu açanlarla. 10 kişiden 1-2 kişi düzgün çıkıyor. Geneli dediklerinin bir tanesini bile yapmadan ufak bir kötü oynayışında yargılayıp küfür edip engelleyen tipler oluyor. Ön yargıya bende karşıyım elbette ama bu zamana kadar ön yargımı kırabilen hiç kimse olmadı.
Tamam gel bir oyun girelim, ben senin ön yargını kırarım. Garanti veririm ama imza atamam.

Geri
Yukarı