AB Batı'da Duo arıyorum - Silver 3'üm

Oynayalım tabii ki ama ben iyi bir oyuncu değilim. Kriterlerinden sadece küfür etmeme tilt olmama vs şeylere uyabilirim ama iyi oynayacağımın asla garantisini veremem.
Yeter ki ön yargın kırılsın ben sadece bunu istiyorum. İstersen küfret sorun değil.

Challenger eloda oynayan adam stuck nasıl kalıyor ki, bir de ön yargım yok Silver'lar sinirlenince esporcu eziyor.

Challenger eloda oynayan adam stuck nasıl kalıyor ki, bir de ön yargım yok Silver'lar sinirlenince esporcu eziyor.
Challenger da insan, ona da kötü ve kötü niyetli oyuncu denk gelebiliyor. LoL'ün bir algoritmasının olduğunu biliyor muydun? Reddit'te araştırabileceğin bazı konular var bir okumanı öneririm. Ha bu arada. İnsanları Silver, Gold, Challenger diye ayırmak bence yanlış. Herkes challenger olabilir, sadece zaman, şans, doğru insanlar ve yetenek gerekir.

Amelıe nickim. Ekleyebilirsin hocam. Silver 2 hesap şu an. Ben de eskiden en fazla plat 4'e kadar çıkmıştım. Tilt olmam, küfür etmem, yaş 28. Jungle mainim ama toplanede de Jungle kadar olmasa da fena değilimdir.

Geri
Yukarı