Abandoned sizce ne?

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyun haberlerini takip ediyorsanız ismini mutlaka duyduğunuz bir yapımdır abandoned. 10 Ağustos'ta ne olduğu ortaya çıkacak (ilk Japonya'da). Çok fazla konami ve kojima göndermesi yaptılar. Sizce gerçekten bir Silent Hill oyunu mu geliyor yoksa bağımsız bir yapım mı olacak fikriniz nedir? Bence büyük bir şey çıkacak diye hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyun haberlerini takip ediyorsanız ismini mutlaka duyduğunuz bir yapımdır abandoned. 10 Ağustos'ta ne olduğu ortaya çıkacak (ilk Japonya'da). Çok fazla konami ve kojima göndermesi yaptılar. Sizce gerçekten bir Silent Hill oyunu mu geliyor yoksa bağımsız bir yapım mı olacak fikriniz nedir? Bence büyük bir şey çıkacak diye hissediyorum.
Hasan kahraman mevzusu muydu bu? Pek hatırlayamadım da. :)

Ben daha önce bu oyunun adını duymamıştım, Enis Kirazoğlu'nun videosuyla haberdar oldum. Bence Silent Hill ile bir alakası yok ama emin olamayız tabii.

Hocam Silent Hill olmasa bile Sony'ye önceden oyun yapmış bir firma olduğunu düşünüyorum. PlayStation özel oyunları yapan firmalara bakınca hepsi tecrübeli firmalar gibi görünüyor.
Bluebox ismini internette aratıyorum Wikipedia da sayfası bile çıkmıyor.

Evet hocam o mesele :D

Yapımcı firma zaten Silent Hill olmadığını açıkladı hocam, insanları fena ümitlendirdiler ama. :D
bakınız;

1628446294069.png

Çeviri: İşleri yoluna koymak istedik. Konami ile hiçbir ilişkimiz yok. Silent Hill'in sahibi Konami'dir. Hideo Kojima ile herhangi bir ilişkimiz yoktur. Silent Hill adıyla alay etmek asla niyetimiz değildi. Bunun için içtenlikle özür dileriz.

Hocam Silent Hill olmasa bile Sony'ye önceden oyun yapmış bir firma olduğunu düşünüyorum. PlayStation özel oyunları yapan firmalara bakınca hepsi tecrübeli firmalar gibi görünüyor.
Bluebox ismini internette aratıyorum Wikipedia da sayfası bile çıkmıyor.
Ama Silent Hill'a benziyor.

Durduk yere, Bluebox isimli adı sanı duyulmamış bir şirket'in kardeş biz S.H yapıyoruz diye sağa sola gönderme yapmasından pek beklentim de yoktu zaten.

Ama, @Redux89'un da dediği gibi, daha önce Sony'e oyun üretmiş olabilirler. Bir kullanıcının sorusuna böyle bir cevap yazmışlar çünkü.

Soru:
1628446994752.png

Türkçesi: Sadece, gösterilecek sıfır oyunlu bir oyun stüdyosunun Sony ile nasıl bir münhasırlık anlaşması olduğunu bilmek istiyorum. Meğer ki…

Cevap:

1628446749530.png

Türkçesi: Geçmişte harici stüdyolar için birkaç oyun üzerinde çalıştık. "Abandoned" konusunda bize yardımcı olan 7'den fazla dış kaynak stüdyosu var. Oyunun tanıtımından keyif alacağınızdan eminiz!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı