ABD askerleri: Ukrayna'ya girebiliriz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rusya biterse hedef sen olursun biliyorsun demi rusyayı sadece ülke olarak görme senin kıtana yakın olduğundan ötürü sonraki hedef biz oluruz.
Yurt dışında yaşıyorum ben.

Ayrıca neden hedef biz olalım, illa Türkiye'ye gelmesi için önce Rusya'ya mı gelmesi gerekiyor? Son olarak iki ülke de NATO üyesi zaten.

Yurt dışında yaşıyorum ben.

Ayrıca neden hedef biz olalım, illa Türkiye'ye gelmesi için önce Rusya'ya mı gelmesi gerekiyor? Son olarak iki ülke de NATO üyesi zaten.

NATO'ya güveniyorsan en başında hatalı düşünüyorsun. NATO şu anda Rusya'ya yaptıklarımız için bizi şutlayabilir. Amerika'nın asıl hedefi iç savaş çıkarıp işin ucundan kıl çeker gibi sıyrılmak, tabii sen Türkiye'de yaşamadığın için bunları düşünemezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki ucu nutellali değnek.
Üstü kara, başı kara. 😂
Ne yapar ederiz bir şekilde zarara gireriz bu durumda da.

Geyiği bir kenara bırakalım. ABD ve NATO üyeleri bu savaş için tam kapsamlı destek sunmaz. Ukrayna avcunu yaladığıyla kalacak, kış geliyor.
İstediğiniz robotlar olmayacak gibi.

NATO'ya güveniyorsan en başında hatalı düşünüyorsun. NATO şu anda Rusya'ya yaptıklarımız için bizi şutlayabilir. Amerika'nın asıl hedefi iç savaş çıkarıp işin ucundan kıl çeker gibi sıyrılmak, tabii sen Türkiye'de yaşamadığın için bunları düşünemezsin.
Kusura bakma ya Türkiye'de yaşamadığım için. Hemen de bir ayrımcılık, küçümseme.

Siyaseti ben bildim bileli sevmem, kafa da yormam. Sadece Rusya'nın gelecekte tehdit haline geleceği için (ki şimdiden o hale geldi gibi) şimdiden icabına bakılmalı dedim. Yılanın başı küçükken ezilmeli misali. Rusya ve Çin, bu dünyanın başına gelmiş en kötü ve cani ülkelerindendir.

Kusura bakma ya Türkiye'de yaşamadığım için. Hemen de bir ayrımcılık, küçümseme.

Siyaseti ben bildim bileli sevmem, kafa da yormam. Sadece Rusya'nın gelecekte tehdit haline geleceği için (ki şimdiden o hale geldi gibi) şimdiden icabına bakılmalı dedim. Yılanın başı küçükken ezilmeli misali. Rusya ve Çin, bu dünyanın başına gelmiş en kötü ve cani ülkelerindendir.
Ben rusyayı savunmuyorum rusyada hatalı lakin 2 tarafta sinsi oynuyor şuanda geleceğimiz için doğru adımlar atılması gerekiyor ülke için yoksa sonu 3.Dünya savaşı ile sonuçlanacak.

Ben rusyayı savunmuyorum rusyada hatalı lakin 2 tarafta sinsi oynuyor şuanda geleceğimiz için doğru adımlar atılması gerekiyor ülke için yoksa sonu 3.Dünya savaşı ile sonuçlanacak.
İşte bu olası 3. Dünya savaşı'nın en somut adımlarını Rusya atıyor. Demek istediğim bu. Herkes Amerika'yı eleştiriyor, tamam tartışılır belki haklı olanlarda vardır ama hiç gördünüz mü bir ülkeye saldırdığını?

İşte bu olası 3. Dünya savaşı'nın en somut adımlarını Rusya atıyor. Demek istediğim bu. Herkes Amerika'yı eleştiriyor, tamam tartışılır belki haklı olanlarda vardır ama hiç gördünüz mü bir ülkeye saldırdığını?
Saldırması gerekmiyor ki en büyük saldırı içten çökertmektir.Akıllıca oynuyorlar farkında isen her topun altından abd çıkıyor ne iş adamların uzaktan izleyip sonradan ele geçirme gibi planları var şuanda bakın rusyayı savunmuyorum ama abd yanında bir hiç kalır.Şuan rusyada nükleer başlıklar olmasa zaten ayakta duramazdı abd asıl amacı fazla zarar görmeden işin içinden sıyrılmak.

Şutlama işi kolay değil, NATO da Türkiye'den işe yaramaz bir sürü devlet varken ilk giden ülke Türkiye olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı