ABD mi Kanada mı?

• Konuyu başlatan Mnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 10B
Is firsatlari ve egitim icin Amerika, emeklilik icin Kanada. 12 yil Amerika'daydim zaten, orada kendimi evimde gibi hissediyorum, ama Kanada'da doga yapisi olarak mukemmel bir bolge. Haziran basinda Alberta, Calgary'e gidecegim, 10 gun oralardayim. Belki bir yerlesim icin arastirma yapabilirim, Lake Louise yakinlarinda yasama dusuncesi bile beni heyecanlandiriyor (8 haziran'da burada olacagim)

1653255322541.png

ABD seattleda kafa dinlemek isterdim sakin bir yer ama havası kapalı pek güneş olmuyor.
Yilda ortalama 152 gun hava gunesli, 155 gun kapali veya yagmurlu.. Bir ara Portland'e tasinmayi dusunurken Seattle'a gozum kaymisti ama, havasi resmen Londra gibi.

Is firsatlari ve egitim icin Amerika, emeklilik icin Kanada. 12 yil Amerika'daydim zaten, orada kendimi evimde gibi hissediyorum, ama Kanada'da doga yapisi olarak mukemmel bir bolge. Haziran basinda Alberta, Calgary'e gidecegim, 10 gun oralardayim. Belki bir yerlesim icin arastirma yapabilirim, Lake Louise yakinlarinda yasama dusuncesi bile beni heyecanlandiriyor (8 haziran'da burada olacagim)

Eki Görüntüle 1396733
Hocam ABD ve Kanada çoğu bahçeli evler oluşuyor diyorlar doğru mu?
İki ülke kültürü birbirine yakın diyenlerde var.

Zamanında Amerikalı'ların çoğu Kanada'ya kaçtı, Amerika'da artık sadece göçmenler var diyen Amerika'da yaşayan bir tanıdığım vardı. Ne kadar doğru orasını bilemem tabii gitmediğim için.

Geri
Yukarı