ABD mi? Türkiye mi ?

Doordash daha öncesinde yaptı ancak sonrasında taksiciliğe geçti
Ayrıca gidersem chicago ya gideceğim kendisinin evi ve arabası var.

Sigortan'ı yaptır. Atabileceğiniz her şeyin bir cevabı mevcut bunu da unutmayın. Gelip boş boş Türkiye'yi savunmayın bana.

Siz saygıyı dayak yiyip ülkeden kovulmak olarak görüyorsunuz galiba .

Sigortan'ı yaptır. Atabileceğiniz her şeyin bir cevabı mevcut bunu da unutmayın. Gelip boş boş Türkiye'yi savunmayın bana.
Sigorta bedava dimi? O da çok pahalı. Firmaların çalışanları için yaptıkları sigortalar yetersiz. Devlet hastanesi kavramı yok. 2000 dolar da maaş diyordunuz. Bu parayla adam gibi bir yeri kiralayamaz bile. Ancak bekar odalarında kalır.

Şu ABD hayranlığını bırakın. Oranın doktoruyla buranın doktoru bir değil, ona lafım yok ama oranın çöpcüsü de buranın doktorunun çeyreği değil.

O yaptığım biraz abartma oldu buna katılıyorum. Fakat iyi bir üniversite'ye yerleşip mühendis olup mis gibi Amerika'da yaşamak varken biri neden Türkiye'yi seçsin ki? Ben ülkemi sadece coğrafyası ve tarihi olduğu için seviyorum.

Tamam hocam siz doktor olmak yerine insanların çöpünü temizleyebilirsiniz. Günümüz insanlarının doktorlara karşı tavrı onları saygın bir meslek yaptıkları gerçeğini değiştirmiyor.

Tamam hocam siz de saygı ayağına 3 öğün dayağınızı yemekten çekinmeyin lütfen .

Siz doktor ile çöpçüyü kıyaslıyordunuz da ondan. Konuyu açan kişinin eğitim hayatı hakkında bir düşüncesi yok taksi şoförü ya da kurye olmak istiyor. Amerika'da para konusu iyi olsa bile sosyal devlet kavramı yok ve evsiz insan sayısı fazla. Ovecekseniz doğrusu yanlışı ile övün.

İyi bir üniversiteye yerleşecek durumu yok yalnız konu sahibinin. Orada üniversite okumak da farklı buradakinden. Sadece dil yeterliliğine göre alan üniversitelerden çıkan adamlar da mis gibi yaşamıyor gene, burada olduğu gibi.

iyi bir üniversiteye gitmesi çok çok zor orda, en azından sıfırdan. Burda iyi bir üniversite okursa, Koç, Sabancı, ODTÜ gibi, yüksek lisans için, iyi bir de bursla gidebilir. Aksi takdirde dediğim gibi, dil yeterliliği ile (TOEFL gibi.) gireceği üniversiteler, buradaki e5 kenarı apartmandan devşirme okullardan ancak bir tık iyi olur.

Tamam hocam siz de saygı ayağına 3 öğün dayağınızı yemekten çekinmeyin lütfen .
Kime ne anlatmaya çalışıyoruz arkadaş Doktor olmamanızdaki kriter dayak yemek değil eğitim seviyenizin yetmemesi sanırım. Ne bahaneler uyduruyorsunuz yahu. Siz çöpçü olabilirsiniz hocam ben doktor olacağım maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…