ABD'den alınan PS5 oyun kodunda “üzgünüz girmiş olduğunuz kod bölgenizde kullanılamıyor” uyarısı

uAslan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. ABD'den God of War: Ragnarök paketi olan PS5 satın aldım. Ancak içinden çıkan God of War kodunu girdiğimde “üzgünüz girmiş olduğunuz kod bölgenizde kullanılamıyor” şeklinde uyarı alıyorum. PS5 çıkarken bu ayrımın kalktığını artık oyunu nereden alırsak alalım kullanabileceğimiz tarzı haberler çıkmıştı. Bunun çözümü var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Avrupa ülkelerinden alınan kodlar çalışıyor, fakat Amerika'dan alınan çalışmaz diye biliyorum. Bölge değiştirebilirsiniz PSN hesabında, öyle deneyin.

Peki bunu yaptığımda şu an kullandığım PSN hesabımdaki oyunlara olan erişimimle alakalı bir sıkıntı yaşar mıyım? Bir de bu ABD PSN'li hesabı yeni hesap aç deyip açacağım değil mi?

Hocam bir ABD PSN hesabı açıp kodu o hesapta aktive etmeyi deneyin. Türkiye hesabından da oynanabilir olacaktır oyun muhtemelen.

Teşekkürler. Eve geçince deneyeceğim umarım Türkiye hesabımdan da oynayabilirim.

Merhaba. ABD'den God of War: Ragnarök paketi olan PS5 satın aldım. Ancak içinden çıkan God of War kodunu girdiğimde “üzgünüz girmiş olduğunuz kod bölgenizde kullanılamıyor” şeklinde uyarı alıyorum. PS5 çıkarken bu ayrımın kalktığını artık oyunu nereden alırsak alalım kullanabileceğimiz tarzı haberler çıkmıştı. Bunun çözümü var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Bende aynı paketi Polonya'dan aldım.Tr hesabımda sorunsuz aktif ettim. Yüksek ihtimale Avrupa ülkesi olmadığı için olmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı