ABD'den laptop önerisi

Bekoray

Hectopat
TR'de fiyatlar çok pahalı olduğundan dolayı Amerika'da yaşayan dayımdan laptop getirmesini isteyeceğim.

Laptop'u Türkçe'ye yasal yoldan düzgün bir şekilde çevirebilir miyim?

Laptop'a SSD veya HDD nasıl takarım? Benim bütçemdeki laptoplarda sadece SSD var HDD yok ve 512 GB bir Forza Horizon 4 bir GTA 5 attım mı hafızanın yarısı gider zaten. Ben bunun için ayrıca 1 TB kadar HDD veya SSD almak istiyorum. HDD veya SSD'den herhangi birini takmak için bizim laptopla gelen SSD'yi çıkarmak mı gerekiyor üstüne eklenebiliyor mu?

Darboğaz laptoplarda olur mu?

Yeni çıkan laptopların hepsinde Max Q mu var?
1060 aldığımı sanıp 1650 performansındaki 1060 Max Q'yu satın almak istemiyorum.

Mobile ibaresi nedir? (Örnek: GTX 1050 ve GTX 1050 Mobile diye iki farklı 1050 var) düşünceme göre 1050 masaüstünde 1050 Mobile laptoplarda kullanılıyor ama bir sorum daha var.
Sadece 1050 olarak laptoplarda kullanılan var mı?

En kaliteli ve dayanıklı laptop markası nedir? (Almışken iyisini alıp minimum 6 sene gitmesini istiyorum) MSI diğerlerine göre daha kaliteliymiş diye duydum doğru mudur.

Hangi işlemcinin hangi serisi beni 6 seneden fazla götürür?

Oyun oynayacağım için 17 inç ve fazlası.

Forza Horizon 4 1080 p Ultra ayarlarda ortalama verdiği FPS 70'den fazla olan laptop önerileri istiyorum? (Ekran kartı olarak Minimimum 1060 bakıyorum ama 1650 de kurtarır derseniz onlara da bakarım) 8 GB RAM kurtarmaz en az 16 GB olan tavsiyelere açığım.

Newegg sitesinden USA ship seçip fiyatlara bakıyorum Max $1000 - $1100 bütçem var sizin bildiğiniz daha ucuz site varsa söyleyin oradan bakayım?

Siteyi bilen varsa bu MSI rebate card nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı