Abimin yasal olmayan sitelere girdiğini düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AnadoluFPS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar Technopat Takipçileri! Son iki üç gündür abimden şüpheleniyorum bu konu hakkında. Telefondan yiyiyor bu haltı neler yapmalıyım hangi yolu izlemeliyim?

Herkese merhabalar Technopat Takipçileri! Son iki üç gündür abimden şüpheleniyorum bu konu hakkında. Telefondan yiyiyor bu haltı neler yapmalıyım hangi yolu izlemeliyim?
Tarayıcı veya google chrome kullanıp giriyorsa o tuvalette veya banyoda yada telefonunu oralarda oladmığı zaman geçmişten bak ya da suç üstü yapmaya uğraş.

Ben sadece olayı büyükmeden halletmek istiyorum. Yani bir program vs. şey ile engellemek istiyorum o tür siteleri.

Yasal olmayan sitelerden kastınız nedir, merakımdan soruyorum.
Malesef cinsel içerikli siteler.

Tarayıcı veya google chrome kullanıp giriyorsa o tuvalette veya banyoda yada telefonunu oralarda oladmığı zaman geçmişten bak ya da suç üstü yapmaya uğraş.
Ben ona çaktırmadan o sitelere girmemesini sağlamak istiyorum nasıl olacağı hakkında hiçbir fikrim yok.

Filitre kullan ve şifresini sakın verme. OPEN DNS filtre dns sistemi vardı onu kur bir sürü şey var yapabileceğin.

Ben sadece olayı büyükmeden halletmek istiyorum. Yani bir program vs. şey ile engellemek istiyorum o tür siteleri.

Malesef cinsel içerikli siteler.

Ben ona çaktırmadan o sitelere girmemesini sağlamak istiyorum nasıl olacağı hakkında hiçbir fikrim yok.
Abilerin işine karışılır mı?

Cinsel içerikli sitelere girmesinde ne sakınca var onu anlamadım.

Ne yani yasal mı şimdi öyle şeyler yapmak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı