Abla için doğum günü hediyesi önerisi

rimurunava

Centipat
Daha fazla  
Ablamın doğum gününe az kaldı. Broş almaya karar verdim ama iki tane arasında kaldım. Fikirlerinizi merak ediyorum, farklı öneriniz varsa da sunabilirsiniz, teşekkürler.

Ablanın sevdiği şeyleri hafif bir özet geçsen daha iyi olur sanki.

Kitap okumayı sever, takılara düşkündür, siyah ve mavi renklerini sever, dil öğrenmeyi sever, coğrafya dersine özel bir düşkünlüğü var, odasında çalışma masasının yanında ufak bir köşe yapmış orayı süslemeyi bitirmedi, ambiyans yapan ürünleri seviyor ancak pek bir şey bulamadım. Aklıma ilk bunlar geldi. Bu arada belirtmeyi unutmuşum ama uygun fiyatlı, mümkünse 150TL civarını aşmayacak bir şey bakıyorum.

Ablanın seveceği şeyleri biz nereden bilelim senin düşünmen gerek. Bu kız ne sever ne alsam mutlu olur?

@rimurunava kitap almanı tavsiye ederim. Açtığım konulardan indirimli kitaplara da bakabilirsin.

Hocam, zevklerini bilsem de kendimi bildim bileli seçimlerim onun hiç hoşuna gitmez, geçen bronşu zarar gördü o yüzden ona benzer bir şey almak istemiştim.

Klasik kardeş tribidir onlar. Kardeşim almış gıcıklık yapayım tarzı. Eğer bronşu sevdiği bir şey ise bence ondan alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı