Çözüldü Aboneliği iptal edilen GamePass için tekrar ücret alınacak mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben anlamadım. Şimdi benden 16'sında bir kere ücret alıp bir daha hiç almayacak mı? Yoksa 16'sına kadar aboneliğim sürecek ve ondan sonra sona erecek ve bir daha para almayacak mı? Yardımcı olur musunuz?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar ben anlamadım. Şimdi benden 16'sında bir kere ücret alıp bir daha hiç almayacak mı? Yoksa 16'sına kadar aboneliğim sürecek ve ondan sonra sona erecek ve bir daha para almayacak mı? Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 2029442
Hocam orda yazıyor zaten. Ayın 15’inde abonelik sona erecekmiş ve ayın 16’sında para almayacak sizden.

Eki Görüntüle 2029442
Hocam orda yazıyor zaten. Ayın 15’inde abonelik sona erecekmiş ve ayın 16’sında para almayacak sizden.

Çözüm
Orada yazana göre zaten bir aboneliğin var , iptal etmişsin fakat aboneliğin belirtilen tarihe kadar devam edecek. O tarihten sonra ücret kesilmeyecek fakat aboneliğin bitecek.

Eki Görüntüle 2029442

15ine kadar kullanabileceksiniz sonra tekrardan ödeme durumunda olmayacaksınız.

Tamamdır teşekkür ederim. Aboneliği iptal etmeden önce karşıma 2 seçenek çıkmıştı ondan kuşkulanmıştım biraz. Önceden böyle değildi direkt iptal ediyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı