Disney+ Abonelik iptal ettirince para iadesi oluyor mu?

ege20

Femtopat
Daha fazla  
Ben sadece Cars izlemek için Disney+ almayı düşünüyorum ama yani atıyorum 1 haftada izleyip iptal ettirsem paramı iade ederler mi? Yani böyle bir açık var mı?

Aylık üyelik aldığınızda 1 ay boyunca üyeliğiniz aktif olur, iptal ettirdiğinizde kalan süreyi iade alamazsınız. Öneri isterseniz Apple TV üzerinde mevcutsa kiralayarak veya satın alarak izleyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla kiralama ücretleri ortalama 4-6 TL arasında.

Ben sadece cars izlemek için Disney+ almayı düşünüyorum ama yani atıyorum 1 haftada izleyip iptal ettirsem paramı iade ederler mi? Yani böyle bir açık var mı?

Bir akıllı sensin güzel kardeşim benim. Al, filmini izle sonra iptal et paranı fazlasıyla geri verirler hiç merak etme, Disney "ege20 gelsin cars filmini izlesin sonra iptal etsin biz parasını iade ederiz çünkü enayiyiz" diyor(!) kurnazlık ve beleşçilikte bizim milletin üstüne yok cidden 🙂.

Disney+ alma. Kesinlikle.

Neden ''kesinlikle'' önermiyorsunuz ?

Son düzenleme:
Bir akıllı sensin güzel kardeşim benim. Al, filmini izle sonra iptal et paranı fazlasıyla geri verirler hiç merak etme, Disney "ege20 gelsin cars filmini izlesin sonra iptal etsin biz parasını iade ederiz çünkü enayiyiz" diyor(!) kurnazlık ve beleşçilikte bizim milletin üstüne yok cidden 🙂.

Neden ''kesinlikle'' önermiyorsunuz ?
Atatürk olayından sonra "kesinlikle" karşıyım bu uygulamaya. Boykot demek istemiyorum buna fakat karşıyım dediğim gibi. İnternette ki bedava alternatifleri kullanmak ya da diğer uygulamalara yönelmek daha iyi bir seçim olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı