Abra A15 V17.2 harici ekran kartını kullanmıyor

Chewy

Hectopat
Merhaba, Görev Yöneticisi'neden kontrol ettiğimde ekran kartının %0 kullanıldığını görüyorum, Valorant tarzı bir oyuna giriyorum, maksimum %1, %2 gördüm sanırım. Laptopu yeni aldım, donanımsal bir sorun mu emin olamadım, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Anakart.png
    Anakart.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 33
  • Görev yöneticisi.png
    Görev yöneticisi.png
    42,2 KB · Görüntüleme: 42
  • Ram slot 1.png
    Ram slot 1.png
    15 KB · Görüntüleme: 28
  • Ram slot 2.png
    Ram slot 2.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    14 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba, GTA 5 sonrası ekran kartını %35-%50 Aralıklarında kullanıyor, işlemciyi %40-%55 Aralıklarında kullanıyor bana kalırsa az, bunu nasıl arttırabilirim aklıma gelen ve YouTube'da ki çoğu performans ayarını yaptım, yazılımsal bir sorun mu sizce?

Merhaba, GTA 5 sonrası ekran kartını %35-%50 Aralıklarında kullanıyor, işlemciyi %40-%55 Aralıklarında kullanıyor bana kalırsa az, bunu nasıl arttırabilirim aklıma gelen ve YouTube'da ki çoğu performans ayarını yaptım, yazılımsal bir sorun mu sizce?
afterburner ıle beraber sonucları atarmısınız hocam

İşlemci kullanımı artmış biraz şimdi tekrar girince, son durum bu sizce bu özellikle bu FPS ve kullanım iyi mi nedense ben bir sorun var gibi hissediyorum. (en düşük ayarlarda oynuyorum)

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 34
İşlemci kullanımı artmış biraz şimdi tekrar girince, son durum bu sizce bu özellikle bu FPS ve kullanım iyi mi nedense ben bir sorun var gibi hissediyorum. (en düşük ayarlarda oynuyorum)

Hocam yuksek kullanım gormek ıstıyorsanız Witcher 3 Valhalla gibi ekran kartını zorlicak oyunlar indirmeniz lazim :D açıkçası bende emın olamadım hiç AAA oyunlara sahip misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı