Abra A5 için SSD önerisi

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  

Linkteki laptopa sahibim daha yeni aldım 512 GB SSD takmayı düşünüyorum içine önerdiğiniz bir model veya marka var mıdır?
Kendi başıma açıp takmayı düşünüyorum videolardan baktığım kadarıyla kolay daha önce yapmadım ama sizce sorun yaşar mıyım?
Teşekkürler.

SSD değişimi çok kolay, hdd'yi çıkarttığınız gibi SSD'yi takarsınız. SSD'de marka olarak Samsung çok önde.. Samsung 970 EVO modelini tavsiye edebilirim.

SSD değişimi çok kolay, HDD'yi çıkarttığınız gibi SSD'yi takarsınız. SSD'de marka olarak Samsung çok önde. Samsung 970 EVO modelini tavsiye edebilirim.

Cihazda birinci slota şu SSD takılı.
500GB Crucial P2 PCI-e M.2 2280 PCI-e 3.0 X4.
Yanına yine aynı marka almamı mı önerirsiniz yoksa dediğiniz gibi Samsung veya Kingston gibi markalara mı bakmalıyım *

Kendiniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz. O pc de PCI Expres 4.0 slotu var bir tane o slota PCI EXpres 4.0 bir ssd almanızı tavsiye ederim. Ben monster da "1TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (Okuma: 7000 MB/s - Yazma: 5100 MB/s) " taktırmıştım çok memnun kaldım.

Kendiniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz. O PC de PCI Express 4.0 slotu var bir tane o slota PCI Express 4.0 bir SSD almanızı tavsiye ederim. Ben Monster da "1TB Samsung PM9A1 M.2 SSD PCI-e 4.0 X4 (okuma: 7000 MB/s - yazma: 5100 MB/s) " taktırmıştım çok memnun kaldım.

İkinci slot için sitesinde şu bilgi mevcut.
*Max. Okuma hızı: 3500 MB/s - Max. Yazma hızı: 3000 MB/s desteklemektedir.
O yüzden içindeki aynı SSD modelinden bir adet daha mı alsam diye düşünüyorum.

İkinci slot için sitesinde şu bilgi mevcut.
*Max. Okuma hızı: 3500 MB/s - Max. Yazma hızı: 3000 MB/s desteklemektedir.
O yüzden içindeki aynı SSD modelinden bir adet daha mı alsam diye düşünüyorum.
A2000 alabilirsin:

Geri
Yukarı