Abra A5 laptopa ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra siyah ekranda kalıyor

Agoras

Centipat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v17.2.3 bilgisayarımda NVIDIA ekran kartı sürücü güncellemesini yaptım.(22/03/22) yüklendikten sonra yeniden başlattım. Bilgisayar açıldıktan sonra pin istedi girdim fakat burada nsonra sadece siyah ekran ve fare imleci gözüküyor. 15 20 dakika bekledikten sonra ekran yavaş yavaş geliyor. Geldikten sonra Aygıt Yöneticisi ve Görev Yöneticisi'ni açmıyor norma lbir dosya açmaya çalışsam bile kasıyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A5 v17.2.3 bilgisayarımda NVIDIA ekran kartı sürücü güncellemesini yaptım.(22/03/22) yüklendikten sonra yeniden başlattım. Bilgisayar açıldıktan sonra pin istedi girdim fakat burada nsonra sadece siyah ekran ve fare imleci gözüküyor. 15 20 dakika bekledikten sonra ekran yavaş yavaş geliyor. Geldikten sonra Aygıt Yöneticisi ve Görev Yöneticisi'ni açmıyor norma lbir dosya açmaya çalışsam bile kasıyor. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Çözümü nedir?
Yüklediğiniz driver sürümü nedir?
DDU ile sürücünü kaldırıp yeniden kurmayı denedin mi ?

Birde GPU modelini belirtir misin lütfen.
Rtx 3050ti

DDU ile sürücünü kaldırıp yeniden kurmayı denedin mi ?

Birde GPU modelini belirtir misin lütfen.
3050 ti
Hay

Rtx 3050ti

Rtx 3050ti
Hayır denemedim fakat bir arkadaşımda da aynı hata var o format atıp tekrar Windows kurdu ama nafile aynı devam ediyor

Rtx 3050ti
En son yayımladığı sürüm Martın 22 si

1. Adım DDU kurun ve en güncel sürümdeki GPU sürücüsünü bilgisayarınıza indirin.
2.Adım internet bağlantınızı kesin ve DDU ile GPU sürücünüzü kaldırın.
3.Adım indirdiğiniz güncel GPU sürücüsünü kurun ve internete tekrar bağlanın.

Güncel GPU sürücüsünü manuel olarak indirin
Display Dirver Uninstaller
Technopat DDU Rehberi

2018 veya 2019 yılında tam hatırlamıyorum şu an daha önce notebook kullanırken başıma benzer bir olay gelmişti sorunu bu şekilde çözdüm fakat problemin neyden kaynaklandığını bulamadım çünkü birden fazla güncelleme almasına rağmen aynı problem devam ediyordu. Umarım sorununuz çözülür eğer devam ederse teknik servis ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

1. Adım DDU kurun ve en güncel sürümdeki GPU sürücüsünü bilgisayarınıza indirin.
2.Adım internet bağlantınızı kesin ve DDU ile GPU sürücünüzü kaldırın.
3.Adım indirdiğiniz güncel GPU sürücüsünü kurun ve internete tekrar bağlanın.

Güncel GPU sürücüsünü manuel olarak indirin
Display Dirver Uninstaller
Technopat DDU Rehberi
Teşekkür ederim Garantisine yollasam da olur mu çünkü hiçbir şey yapılmıyor sadece birkaç dosya açılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı